Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Apatiit

Apatiit

Apatiit on kristall, mille üks parimaid omadusi on segaduste korrastamine ja teadmiste avardamine, et saaksid siin täiskasvanu-elus asjalikke valikuid teha. Ta arendab vaimseid andeid ning on häälestatud tuleviku plaanimisele.

Märksõnad: vaimsus, isiklik areng, unistused, manifesteerimine, motivatsioon, energia suurenemine, kommunikatsioon ja eneseväljendus, loovus, tajud, kaalulangetus, ülivõimed, intellekt.

Vaimne mõju
Apatiit ergutab loovust ja intellekti, avardab teadmisi ning samal ajal annab ka motivatsiooni ja suurendab energiat, et kõige sellega midagi peale hakata. Kui siia lisada veel aspekt, et ta aitab näha seoseid mineviku ja tuleviku vahel ning luua silla teadvuse ja mateeria vahel, siis ongi ülivõimete salarelv apatiidi näol avastatud.

Apatiit mõjub positiivselt kurgule, mis valitseb sotsiaalset suhtlemist ja kommunikatsiooni, ning toetab seega eneseväljendusvõimekust. Kui Sind on haaranud viha, muserdab kurbus, närib negativism või painab apaatia, siis võid saada apatiidi ülestõstvast energiast toredasti tuge. Energiaküllane kristall aitab edasi isikliku arengu käänulisel teel, toetab unistuste täitumist ja salasoovide manifesteerumist ja suurendab energiat.
Mõju tervisele
Apatiidile omistatakse luude-hammaste tugevdamise energiat, leevendab artriiti või liigeseprobleeme. Kuuldavasti vaigistab apatiit ka näljatunnet, ergutab ainevahetust, soodustab tervislikku toitumist.
Põnevat
  • Ei ole paremat kivi kui see, mis vähendab tselluliiti ja tõstab intelligentsust samal ajal ehk ta mõjub nii vaimule kui ka ainevahetusele!
  • Apollo projekti käigus korjasid kosmonaudid Kuu pealt kive, milles sisaldus ka apatiiti.
  • Apatiidi nimetus on pärit kreeka keelest ning tähendab pettust. Nii kutsutakse teda seetõttu, et teda esined mitmes eri värvis punasest valgeni, mistõttu aetakse teda sageli teiste kividega segamini.
Hoolitsemine
Väga õrn kivi, ei talu kuuma vett ja pikaajalist päikesevalgust, jahe seebivesi sobib hästi puhastamiseks.
Sobivus tähtkuju järgi
Ei ole otseselt ühegi tähtkuju kivi. Võib sobida Kaksikutele.
Sarnaste mõjudega kivid: