Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Angeliit

Angeliit

Kui oled otsinud kontakti kõrgemate tasanditega, siis on angeliit midagi Sulle. Nagu nimestki aimata, sümboliseerib ta suhtlemist inglite ja nähtamatu maailmaga.

Märksõnad: teadlikkus, rahu, kontakt nähtamatu maailmaga, telepaatia, kaitse, tõe rääkimine, kommunikatsioon, aktsepteerimine, kergus, kontsentreerumine, optimism, kaalu alandamine.

Vaimne mõju
Angeliit on justkui leebe kaitseingel, kes loob täiuse tunnet ning levitab pehmet rahustavat energiat. Ta soodustab telepaatiat, intuitsiooni, toob taipamisi ja suurendab teadlikkust. Ta loob enda mõjuvälja selguse ning aitab rääkida tõtt, ükskõik milline see siis ka poleks. Soodustab kõnelemist, kommunikatsiooni, eneseväljendust ja ka keskendumist. Sobib hästi ravitsejatele – ühendades vaimsuse ja kommunikatsiooni.

Rahustava mõju tõttu aitab angeliit iseennast ja oma elu kogu selle kirevuses aktsepteerida. Nii toob ta rahu Sinu südamesse ka keerulisematel aegadel, aidates toime tulla emotsionaalse valu, hirmu ja ebakindlusega. Oskab ta muuta vana ja raske energia uueks edasiviivaks jõuks, mis aitab kergemini toime tulla elu väljakutsetega. Samuti aitab kandjal muutuda leplikumaks ja aktsepteerivamaks kõigi selliste nähtuste suhtes, mida me ise muuta ei saa.
Mõju tervisele
Sinised kristallid on tihtilugu seotud kurgutšakraga. Nii turgutab ka see imeilus kristall ennekõike kurku ja sealseid põletikke. Samuti hoiab ta kilpnääret tasakaalus, tervendab kopse, parandab kudesid ja veresooni, tasakaalustab vedelikke füüsilises kehas. Toetab kaalu alandamisel.
Põnevat
  • Angeliit avastati alles 1987. aastal Peruust.
  • Sisult on see poolvääriskivi kokku pressitud selestiit.
  • Mõned angeliidi kristallid helendavad UV-valguse käes.
Hoolitsemine
See poolvääriskivi ei talu vett! Nii et puhasta küünlatule kohal või viirukiga.
Sobivus tähtkuju järgi
Ei ole otseselt seotud sodiaagimärkidega.