Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Ametriin

Ametriin

Ametriin ühendab endas kahe võimsa kristalli, ametüsti ja tsitriini väge. Ta seob kokku füüsilise ja vaimse maailma, ergutades taju ja intuitsiooni ning aidates selle kaudu ka füüsilises maailmas paremini toime tulla.

Märksõnad: teadlikkus, tervendav, rahustav, intuitsioon, energia, naiseliku ja meheliku energia ühendus ehk tasakaal, eelarvamustevabadus, selgus, taju, kontsentratsioon, blokkidest vabastamine, optimism, loovus, unistuste täitumine.

Vaimne mõju
Ametriin vabastab kehast energeetilised blokid, aidates jõuda probleemide tuumani ehk tegeliku põhjuseni ning soodustades tervenemist. Ametriini võimuses on ühendada kehas nais- ning meesenergia, tuues kehasse harmoonia ja tasakaalu. Süstib positiivsust, et depressioon ning stress ei kimbutaks – selleks hoia ametriini päikesepõimikul!

Ametriinis on palju eluenergiat, mis ergutab loovust ning julgustab võtma kontrolli oma elu üle. Viimane aga aitab jällegi inimesi ning olukordi võtta nii, nagu nad on... eelarvamustevabalt.
Mõju tervisele
Suurepärane verepuhastaja, annab energiat ja tugevdab immuunsüsteemi. Ametriin stabiliseerib DNAd. Kasutatakse ka siis, kui painab kroonilise väsimuse sündroom, esinevad pingepeavalud, stressiga seotud haigusseisundid, depressioon, kõrvetised, maohäired ja –haavandid.
Põnevat
  • Ametriini leidub ainult Boliivias Anahi kaevanduses. See sai kuulsaks 17. sajandil pärast seda, kui Hispaania vallutaja abiellus Anahi-nimelise printsessiga, kes sai kaevanduse kaasavaraks. Ametriin jõudis Euroopasse, kui eelnimetatud vallutaja kinkis ta Hispaania kuningannale.
Hoolitsemine
Kristalli puhastamiseks on parim leige seebivesi, aga ta ei talu pikaajalist eredat päikesevalgust. Ühelegi kristallile ei meeldi kodukeemia ja parfüümid.
Sobivus tähtkuju järgi
Kalad, Kaalud, Kaksikud. Tsitriinist ja ametüstist tulenevalt ka Ambur, Jäär, Lõvi, Skorpion
Sarnaste mõjudega kivid: