Suitskvarts

Märksõnad

tegutsemise energia, ratsionaalsus, küllus, jõukus, materiaalsus, unistuste täitumine, maandav energia, õnn, kaitse, negatiivsete energiate puhastus

Vaimne mõju
Suitskvarts esindab füüsilist ja materiaalset tasandit – see annab talle väe ja võime olla võimas maandaja ja tugev kaitsekivi. Kohvi tooni kvarts tõmbab sind kahe jalaga maapeale, et saaksid saavutada nii isiklikud kui ka ärilised eesmärgid. Kui asjad on vaja ära teha ja teostada edukalt, siis suitskvarts annab jõudu haarata ohjad ja võtta vastutus ning leida lahendused ja teostada oma unistused. Just seetõttu sobib ta eriti hästi inimestele, kellel on elav fantaasia, kuid ehk veidikene raske tulla tundemaailmast maa peale, et ka argised eluülesanded ratsionaalsusega lahendada. Rikastab elu külluse ja jõukuse energiaga. Suitskvarts lisab füüsilist jõudu ja aitab ideid reaalselt ellu viia, muudab tunded püsivamateks ning iseenese kehas olemise turvaliseks. Suitskvartsi peetakse ka meheliku energia kandjaks – ta aitab saavutada eesmärke, olla sihikindel.
Kui sind ümbritsevad negatiivsed energiad – olgu need tööl, kodus, kus iganes keskkonnas, siis on suitskvarts oivaline abimees, kuna peletab eemale tumedaid jõude ja räpaseid energiaid ning loob aura ümber kaitsekilbi. Kauni pruunikashallika kumaga kristall viib kehast välja võnkeid, mis ei haaku inimese hingelise seisundiga. Seeläbi muudab ta kandja tugevamaks ja püsivamaks, aitab sul kahe jalaga maa peale toetuda. Suitskvarts on suurepärane tasakaalustaja äkiliste muutuste puhul ja aitab neid, kes kalduvad põgenema tegelikkuse eest.
Mõju tervisele
tõhus alakõhu, puusade ja säärte vaevuste korral. Leevendab valu, sh peavalu ja teeb head sigimiselundkonnale, lihas- ja närvikoele ning südamele. Tugevdab selga ja närve ning reguleerib kehasiseseid vedelikke.
Põnevat
  • Suitskvarts on Shotlaste rahvuskivi
  • Iidsetel aegadel on kasutatud shamanistlikes rituaalides
Hoolitsemine
puhasta oma kvartsi aeg-ajalt voolava vee all ning pühi pehme lapiga. Lae maapinnal, lase tal mõnuleda kuukiirtes.
Sobivus tähtkuju järgi
kaljukits, ambur, skoripon