Sugiliit

Märksõnad

armastus, tarkus, armastus, tõmbab ära negatiivset energiat, tervendamine, vaimne kasvamine ja taipamine, tõde, eluülesanne, selgeltnägemine, puhastav

Vaimne mõju
Kui mõtiskled eksistentsiaalsetel teemadel ja küsid vahel endalt “Kes ma olen?”, “Kust ma tulin?”, “Miks ma siin olen?”, siis võiksid appi võtta sugiliidi – hea vaimsete otsingute kaaslane aitab leida vastuseid Suurtele Küsimustele, järgida oma sisemist tõde ja mõista oma eluülesannet. Sugiliidil on võimsald tervendamise omadused, isegi tervendajad kasutavad teda. Kutsutakse ka suure armastuse kiviks.
Mõistmisvõime suurendamine on sugiliidi üks peamisi voorusi: lisaks eluülesande mõistmisele aitab aru saada pingete ja stressi tõelistest põhjustest ja mõjudest tervisele, mõista ka teiste inimeste tegude ja ütluste sügavamaid tagamaid ning arendada seeläbi andestamisvõimet. Kaunis sugiliit reguleerib ajupoolkerade tegevust ja ühtsust ning stimuleerib vaimsete võimete arengut mõjutavat käbinääret. Samuti sümboliseerib lilla kristall inimese kontrolli oma vaimsete võimete üle. Tundlikele inimestele eriti hästi sobiv sugiliit puhastab keha ja meelt, teda seostatakse tarkuse, ravivõimete ja selgeltnägemisega – annab otseühenduse jumaliku energiaga ning aitab üle saada ebakindlusest ja kõhklustest.
Mõju tervisele
Erakordselt hea valu leevendajana vabastab sugiliit peavaludest ja ebamugavustest kõigil tasanditel. See ravitseb langetõbe ja motoorseid häireid ning ühendab närvid ja aju. Teeb head vähihaigetele.
Põnevat
  • Sugiliit on oma nime saanud jaapani geoloogi järgi, kelle nimi on Ken-ici Sugi ja kes avastas selle kauni kivimi suht hiljuti 1944
Hoolitsemine
Pese sooja seebiveega ning puhasta pehme kangaga. Võid laadida päikese ja kuu valguses
Sobivus tähtkuju järgi
neitsi, ambur