Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

WildWomani Ehtepoe kontaktid

Ehtepood Tallinnas

WildWoman Ehtepood ja kogu meie ehtelugu on alguse saanud kirest efektsete etniliste ehete vastu. Kuid tõele au andes ei sobi need alati põhjamaa kontorisse või mõnele pidulikumale sündmusele... Seepärast otsime pidevalt maailmast uut ägedat ehtedisaini. Nüüdseks pakume suurimat valikut hõbeehteid Eestis. NB! Veebipoe ja salongi ehtevalik ei kattu üks ühele.

WildWomani veebipood

Klienditugi: E–L 10-20, P 11-18

+372 5205924 sales@wildwoman.ee

WildWomani Esinduspood
Foorum Keskuses

Avatud:
E–L kell 10–20, P kell 11-18

Narva mnt 5, Tallinn

+372 52 05 924 sales@wildwoman.ee

Ettevõtte juriidilised andmed

OÜ Wild Shop
Vilmsi 27-20, Tallinn
reg. nr: 14358751

Nimemärgis - Wildwoman nimemärgis

Kõiksugused toredad ideed ja ettepanekud

marika@wildwoman.ee

Saa tuttavaks meie ehtehõimuga!

WildWomani vägevad Naised

T1 pood ja Kadrioru salong on suletud.

Pop-up ehtepoed lõpetavad:(

Armsad WildWomani fännid väljaspool Tallinna! Nagu ilmselt märganud olete, on WildWomani elus viimasel ajal peadpööritavaid ümberkorraldusi olnud. Nimelt oleme kõik oma imelised ehted ning töötajad ja poodide ilu koondanud ühtekokku Tallinna kesklinna, hubasesse FOORUMI keskusesse ning oleme seal väga rahul...

Aga kahjuks tähendab see, et me ei saa enam teile pop-up poega külla sõita. Kuna keskuses peab pood olema iga päev avatud, ei ole enam võimalik kogu oma poodi kokku pakkida ja rändama tulla. See võtab ausalt öeldes pisara lausa silma, sest oleme teisse kõigisse äärmisel ära kiindunud! Kuidagi ei tahaks ilma jääda nendest toredatest kohtumistest ja emotsioonidest ja lugudest.

Meil on aga siiski paar mõtet, mida veel haudume... Äkki tulla mõnikord ikka külla, aga väiksema valikuga? Või siis naljaga pooleks, aga võiks ka panna tööle WildWomani bussi, kes teid aeg-ajalt Tallinnasse meile külla sõidutab? Mis te arvate? Igatahes, küll me midagi välja mõtleme. Aga olge paid ja kirjutage meile, mida teie arvate – kas võiksime tulla väiksema valikuga? Korraldada Tallinnasse ostutuuri? Veel midagi välja mõelda?

Seniks aga – kui Tallinnasse satute, tulge ikka Foorumi keskusesse külla! Oleme avatud iga nädalapäeval, E–L 10–20 ja P 10–18. .