Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kuldehted

Juba iidsetest aegadest teatakse, et kulla abil saab parandada oma enesetunnet ja meeleolu, sest temas on positiivsust ja elujõudu! WildWomani kuldehted on julged ja isikupärased. Meie kullast ehted on käsitööna valminud ning unikaalse disainiga. Neis leiavad kasutust kristallid ja poolvääriskivid, mida tavaliselt kullaga ei julgeta kokku panna.

Kuldehted on justkui alati olemas olnud. Ajaloolased arvavad, et kullast hakati esimesena ehteid valmistama Pärsia aladel enam kui 4000 aastat vanad. Aga kuld ise on tõenäoliselt pärit Suure Paugu ajast. Pärast Suurt Pauku moodustusid gaasipilvedest tähed, nende sees aga kõik raskemad keemilised elemendid, teiste seas kuld. Mõne miljoni aasta pärast plahvatasid tähed supernoovadena ning elemendid sattusid tähtedevahelisse ruumi, moodustades hiljem planeedid.

Supernoovade aegne kuld on koondunud Maa tuuma. Pinnale lähemal asuv kuld, mida täna kaevandame, on aga pärit umbes 4 miljardi aastat tagasi toimunud asteroidi kokkupõrkest. Mõelda vaid, millist ajalugu me ümber sõrme kanname... Teeb ju alandlikuks, mida kõike need iludused üle on elanud! Mõni ime, et kuld kunagi hinda ei kaota.

Igal juhul on kuld armastatud kui väga hästi vormitav ja ümbervormitav ehtematerjal. Puhas kuld on nii pehme, sellest ei ole võimalik ehteid valmistada. Seepärast sulatatakse kuld kokku muude metallidega, tavaliselt vase ja hõbedaga. Enamik meie ehteid on nn kollasest kullast, mis sisaldab lisandina hõbedat ja vähesel määral vaske. Roosakas kuld sisaldab veidi rohkem vaske (u 25%), valges kullas on tugevdamiseks kasutatud tsinki või plaatinat. Kui palju puhast kulda ehted sisaldavad, näitab kullaproov. Meie ehetel on see vähemalt 585, mõnel juhul ka kõrgem. See tähendab, et ehetes on puhast kulda vähemalt 58,5%!

Kuigi meie ehtepood on alguse saanud hõbeehetest, ilmusid klientide soovil tasapisi valikusse ka kuldehted. Olemas on nii kuldsõrmused, kullast kõrvarõngad, kuldketid ja -käeketid. Paljudele ehetele annavad väge võimsad kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive! Kvaliteedi tagamiseks testime materjale regulaarselt Eesti Proovikojas. Tunneta, kuidas kullast ehted ja kristallid Sind toetavad...

 

WildWomani kuldehted – leia oma väeehe!

 

Loe edasi...

3 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas

3 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!