Kõik ehted

Hõbe on üks maailma vanemaid ehtematerjale. Üks põhjus, miks traditsioonilised hõbeehted on tuntud üle maailma, on hõbeda mitmekülgsus. Sellest eriliselt helkivast kuukumalisest materjalist saab teha igale maitsele midagi – imepeenest hõbefiligreest kuni vägevate väeeheteni välja...

Kuigi keegi ei ole päris kindel, millal täpselt esimesed hõbedast ehted valmisid, on arheoloogid leidnud isegi 4000 aastat vanu ehteid. Ja aegade algusest peale on omistatud hõbedale ka tervendavaid võimeid. Hippokrates on hõbeda nakkusi peletavaid omadusi kirjeldanud juba 400 aastat enne meie aega. Kuidas täpselt hõbeehted baktereid peletavad, ei ole tänini teada, aga igatahes on hõbedat iidsetest aegadest peale tervenduseks kasutatud.

Näiteid selle kohta, kuidas hõbedale maagilisi võimeid omistati, pole vaja kaugelt otsida. Vaadake kas või Setomaale, kus hõbedast ehted ja eriti hõbesõlg on saanud vaat et seto naise sümboliks. Öeldakse, et õiget seto naist pidi ikka enne kuulda kui näha olema...

Meie ehtepood ongi alguse saanud traditsioonilistest hõbeehetest, mis meid nii jäägitult võlusid, nii et hakkasime neid endale ostma ja teistelegi pakkuma. Esimesed tooted veebipoes olid Balil käsitööna valmistatud hõbeehted. Loe siit, kuidas meie ehtepood alguse sai!

Tänagi on kõik meie hõbeehted valmistatud käsitööna. Paljud erilisemad on endiselt Bali hõbedaseppade looming, aga reisime pidevalt ringi kõikjal maailmas ning toome ägedat ehtedisaini kaasa kõikjalt, kuhu sattume – Indiast, Kreekast, Leedust, Marokost, Aafrikast... kogu maailmast. Kvaliteedi tagamiseks testime oma ehteid regulaarselt Eesti Proovikojas.

Hõbeehted pole aga mitte ainult füüsiliselt tervendavad, vaid veelgi olulisem on vast see, et nad ravivad ka meie emotsionaalset keha – andes enesekindlust, sisendades väärt olemist, head enesetunnet... Ja muidugi muutes meid eriliselt kauniks neid kandes.

Et hõbedast ehted oma võluväe säilitaksid ja kaua kaunid püsiksid, on väga oluline hõbedat õigesti hooldada. Kui hõbedast ehteid ei kanta, siis nad oksüdeeruvad - see on täiesti normaalne. Appi tuleb ehete puhastamine.

Paljudele meie ehetele on väge ja sära andmas võimsad kristallid ja poolvääriskivid. Kasutame ainult looduslikke kive! Tunneta, kuidas hõbedast ehted ja kristallid koos Sind toetavad, ning leia siit endale isiklik väeehe!

 

WildWomani hõbeehted – leia oma väeehe!

 

Loe edasi...
Filtreeri ehteid

17 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund

17 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!