Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kõrvarõngad

Kõrvarõngad otsekui pakatavad naiselikkusest! Hõbedast kõrvarõngaste abil võid vaid paari sekundiga muutuda lihtsast igapäevasest naabritüdrukust suurilma diivaks.... Nad raamivad Su nägu ning annavad sellega kogu olemisele justkui viimase lihvi. Hõbekõrvarõngad toovad tõesti sära silmadesse, eriti veel kui neisse on sisse pandud Sulle kõige paremini sobivad kristallid ...

Kõik ehted, mida WildWomani ehtepood müüb, on valmistatud hoole ja armastusega käsitööna. Meie hõbeehted on tehtud 925 prooviga hõbedast (või 585 prooviga kullast (siit leiad kuldehted). Kristallid, mis ehteid kaunistavad, on alati naturaalsed poolvääriskivid või vääriskivid ja kristallid.

Pane tähele, et paljusid meie kõrvarõngaid saad tellida ka teistsuguse kinnitusega. Kui soovid konkskinnituse asemel näiteks hoopis Inglise lukku, saada meile lihtsalt kiri. Enamasti saame väikese lisatasu eest Su väljavalitud kaunitaride kinnituse ringi teha.

Millised kõrvarõngad valida? Kui eelistad enamjaolt ülespandud või kinniseid juukseid, võiksid Sulle hästi sobida rippuvad hõbekõrvarõngad – need mängiksid naiselikult Su kauni näo ümber ja rõhutaksid kena kaelajoont. Kui eelistad kanda juukseid lahtiselt, vali pigem lihtsam vorm, et vältida ehte juustesse takerdumist. Aga kõige tähtsam – tee valik ikka sisetunde järgi. Kui meeldib, siis ongi õige!

 

Leia siit kõrvarõngad, mis rõhutavad Sinu ilu ja eripära:

 

Loe edasi...

Tooted 1-39 / 366

Page
>
leheküljel
Määra tõusev suund
 1. Uus
 2. Uus
 3. Uus
 4. Uus
 5. Uus
 6. Uus
 7. Uus
 8. Uus
 9. Uus
 10. Uus
 11. Uus
 12. Uus
 13. Uus
 14. Uus
 15. Uus
 16. Uus
 17. Uus
 18. Uus
 19. Uus
 20. Uus
 21. Uus
 22. Uus
 23. Uus
 24. Uus
 25. Uus
 26. Uus

Tooted 1-39 / 366

Page
>
leheküljel
Määra tõusev suund
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!