#WildMe (Eesti disain)

WildMe – tänapäevane Mina, ürgse naise Vägi

Me elame kaasaegses maailmas, aga mäletame ja teame, milline on naise hing ja vaim ürgsel ja loomulikul kujul. WildMe kollektsioon on nagu moodsa aja ruunimärgid, mis koondavad Sinu sisse kõik naiseliku salaväe…

Vahel on tunne, et kõik teised naised saavad eluga mängleva kergusega hakkama, ainult mina ei jõua naiseks olemise pillerkaariga kuidagi sammu pidada. Kuidas ometi see meik päevad läbi peal seisab? Kuidas ometi need 7 lisakilo kaotada? Kust küll teised endale neid hästi istuvaid naiselikke kleite ostavad? Mis valemiga lastest normaalsed inimesed kasvatada? Kust need naisinvestorid küll oma algkapitali leiavad? Kuidas jaksata sõbrannasid kuulata nagu psühholoog kunagi? Kuidas teised naised veel koristada ja raamatuid lugeda jõuavad?

Sinu vanavanaemad olid ägedad naised, sinu vanaemad olid ägedad naised ja tead, ka sinul on see vägeva naise pakett DNA-ga kaasa antud! See on sinu „ürgne mina“ ehk ürgnaiselikud omadused, millega sulle on vaikimisi kaasa antud kõik naiselikuks hakkamasaamiseks vajalik:
– vägi, et end kehtestada
– loovus, mis teeb eimillestki midagi
– intuitsioon, mis teab millal ja mida
– isepäisus, mis hoiab enda tõe elus
– sensuaalsus, mis hoiab kirge
– ühendus, mis annab elule mõtte
– tasakaal, mis aitab hakkama saada
– eneseusaldus, mis toob rahu
– enesearmastus, mis toob rõõmu

Lihtsalt kuula, ole ja leia see ürgne naiselik vägi endas üles. See on olemas!

WildMe ehtesari on valminud taaskasutatud hõbedast.

 

Loe edasi...

5 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas

5 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!