Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

KINKEKAARDID

Mis saaks olla parem kingitus naisele kui ehtepoe kinkekaart? Meie kinkekaart on pakitud kaunisse käsitöö ümbrikusse ehk saad ta meilt kätte sellisena, et ta on kohe valmis üleandmiseks. Kui soovid, et kinkekaardil oleks saaja nimi, ole hea ja kirjuta see ostu sooritamisel tellimuse kommentaaridesse. NB! Kinkekaartide ostmisel kliendisoodustus ei kehti.

Kui Sul napib kingituse valimiseks aega või on vaja teha kingitus naisele, kes asub Sinust eemal, sobib Sulle hoopis mugav meilile saadetav elektrooniline ehtepoe kinkekaart.

Kinkekaardid on saadaval erineva kujundusega – suvisemad ja talvisemad. Aga äkki soovid kingisaajat üllata ja hoopis ise talle ehte valida? Et asja lihtsamaks teha, oleme kokku pannud kingiideed ehk valiku ehteid, mis sobivad hästi kingituseks.

Hõbe ja kuld on alati investeering, aga ilusa ehte kujul on nad isegi kahekordne investeering – esmalt materiaalse väärtuse ja teiseks jääva hingelise tähenduse näol. Aga kuidas ehet valida?

Alusta sellest, et otsusta, kas kuldehted või hõbeehted. Ja kui see valik tehtud, vaata edasi juba näiteks selle järgi, milliseid värve Sa kingisaaja riietuses kõige enam kohtad. Selle järgi võid leida õiged poolvääriskivid, mida võiksid ta garderoobi ja isiklusega sobituda.

Et end kindlamini tunneksid, võiksid läbi lugeda ka meie näpunäited, kuidas kingitust valida.

 

Leia siit kingitus naisele, kes on Sinu elus oluline:

 

Loe edasi...

9 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund

9 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!