KINKEKAART paberil

Mis saaks olla parem kingitus naisele kui ehtepoe kinkekaart? Meie kinkekaart on pakitud kaunisse käsitöö ümbrikusse ehk saad ta meilt kätte sellisena, et ta on kohe valmis üleandmiseks. Kui soovid, et kinkekaardil oleks saaja nimi, ole hea ja kirjuta see ostu sooritamisel tellimuse kommentaaridesse. NB! Kinkekaartide ostmisel kliendisoodustus ei kehti.

Kui Sul napib kingituse valimiseks aega või on vaja teha kingitus naisele, kes asub Sinust eemal, sobib Sulle hoopis mugav meilile saadetav elektrooniline ehtepoe kinkekaart.

Kõik meie kinkekaardid on saadaval erineva kujundusega – suvisemad ja talvisemad. Lisaks kinkekaartidele leidub meil siin aeg-ajalt veel ehete hoidmiseks vajalikke ehtelaekaid ja tõelisele kuningannale sobivaid peegleid. Samuti oleme kokku pannud kingiideed ehk valiku ehteid, mis sobivad hästi kingituseks.

Ilusad kullast ja hõbedast ehted on alati investeering, aga ilusa ehte kujul on nad isegi kahekordne investeering – esmalt materiaalse väärtuse ja teiseks jääva hingelise tähenduse näol. Aga kuidas ehet valida?

Alusta sellest, et otsusta, kas kuldehted või hõbeehted. Ja kui see valik tehtud, vaata edasi juba näiteks selle järgi, milliseid värve Sa kingisaaja riietuses kõige enam kohtad. Selle järgi võid leida õiged poolvääriskivid, mida võiksid ta garderoobi sobituda.

Et end kindlamini tunneksid, võiksid läbi lugeda ka meie näpunäited, kuidas kingitust valida.

Leia siit kingitus naisele, kes on Sinu elus oluline:

Loe edasi...

2 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas

2 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas