KINKEKAART mehele

Ehtepoe kinkekaart pole sugugi vaid naistele mõeldud kingitus. Ka mehed armastavad vägevaid ja stiilseid ehteid, nii et ta on ka väga sobiv kingitus mehele. NB! Kinkekaartide ostmisel kahjuks kliendi soodustus ei kehti.

Spetsiaalselt meetele tehtud WildMan ehtepoe kinkekaart on pakitud kaunisse käsitöö ümbrikusse ehk et see on kohe valmis üleandmiseks. Kui soovid, et kinkekaart kannaks saaja nime, ole hea ja kirjuta see ostu sooritamisel tellimuse kommentaaridesse. WildWoman Ehtepoe kinkekaarti saab kasutada nii meie e-poes kui ka kõikides teistes poodides.

Kui Sul napib kingituse valimiseks aega või tahad teha kingitust kellelegi, kes asub Sinust kaugel, võid eelistada hoopis mugavalt meilile saadetavat elektroonilist ehtepoe kinkekaarti! Selle saad osta otse veebist ning ka kingisaaja saab kingituse tellida otse veebist. 

Ilusad kullast ja hõbedast ehted on alati investeering, aga ilusa ehte kujul on nad isegi kahekordne investeering – esmalt materiaalse väärtuse ja teiseks jääva hingelise tähenduse näol.

Leia siit kingitus mehele, kes on Sinu elus oluline:

Loe edasi...

2 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas

2 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas