Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Kõik kingitused

Sul on vaja teha kingitust, aga sa ei oska valida? Oo kui palju me seda muret lahendanud oleme! Ära muretse ja vaata siit, millised on meie kingiideed ehk valik ehteid, mis sobivad hästi kinkimiseks!

Alusta sellest, et otsusta, kas kuldehted või hõbeehted. Ja kui see valik tehtud, vaata edasi juba näiteks selle järgi, milliseid värve Sa kingisaaja riietuses kõige enam kohtad. Selle järgi võid leida õiged poolvääriskivid, mida võiksid ta garderoobi sobituda.

Et end kindlamini tunneksid, võiksid läbi lugeda ka meie näpunäited, kuidas kingitust valida.

Siia oleme valinud välja sellised ehted, mis võiksid meeldida üsna laiale maitsele. Paljudes ehetes helgib mahedalt roosa kvarts, mis on mahedalt naiselik armastuse kristall ja üks populaarsemaid valikuid meie poes. Samuti kuukivi, mis on üks populaarsemaid ehtekive maailmas. Veel on siin granaat, mis sütitab naises kirge ja on üks maailma populaarsemaid ehtekive. Loomulikult on loetelus ka pärl, sest see sobib kõigi ja kõigega, ning konkreetsematele daamidele süsimust oonüks. Ja see ei ole veel kõik...

Sõrmuseid valikus ei ole, sest nende puhul pead teadma täpset numbrit. Küll aga on palju muud ilusat! NB! Pane tähele, et kett ei kuulu ripatsi juurde! Väiksemale ripatsile vali väiksem-õrnem ja lühem kett (45-50 cm) ja suuremale ripatsile pikem ja paksem kett (80-90 cm, vaata juhist). Kui vajad nõu, kirjuta meile sales@wildwoman.ee.

Head avastamist! Ja kui hätta jääd, aitab hädast välja kinkekaart kui alati universaalne kingitus. Või siis tule astu sisse mõnda meie poodi, kus saame koos ehteid vaadata ning aitame nõu anda. Kui vaja, proovime ise kaela ka, koos leiame kindlasti Selle Õige!

 

Vaata siit, millised on meie kingiideed:

 

Loe edasi...

Tooted 1-39 / 100

Page
>
leheküljel
Määra tõusev suund

Tooted 1-39 / 100

Page
>
leheküljel
Määra tõusev suund
Ainult sisse logitud kasutajad saavad ehteid lemmikuks lisada!