Tasuta saatmine al 35 €. Tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

KINKEKAART e-mailiga

Elektrooniline ehtepoe kinkekaart on kiire viis kedagi üllatada! Saadame pdf-formaadis kaardikese Sulle e-mailile. Seejärel saad kaardi kas ise välja printida või siis kingi saajale meiliga edastada. Kui soovid kinkekaarti (ka) paberil, siis kirjuta ostu sooritamisel märkus kommentaaridesse või vali kinkekaart siit.

Ja muide, ehtepoe kinkekaart pole sugugi vaid naistele mõeldud kingitus! Ka mehed armastavad vägevaid ja stiilseid ehteid, nii et ta on ka väga sobiv kingitus mehele. NB! Kinkekaartide ostmisel kahjuks kliendisoodustus ei kehti.

Hõbe ja kuld on alati investeering, aga ilusa ehte kujul on nad isegi kahekordne investeering – esmalt materiaalse väärtuse ja teiseks jääva hingelise tähenduse näol. Nii et võib-olla oleks tore kingisaajat üllatada ja hoopis talle ise ehe valida?

Selleks oleme kogunud siia mõned kingiideed ehk valiku ehteid, mis sobivad hästi kingituseks. Alusta sellest, et otsusta, kas kuldehted või hõbeehted. Ja kui see valik tehtud, vaata edasi juba näiteks selle järgi, milliseid värve Sa kingisaaja riietuses kõige enam kohtad. Selle järgi võid leida õiged poolvääriskivid, mida võiksid ta garderoobi sobituda.

Telli elektrooniline ehtepoe kinkekaart siit:

Loe edasi...

2 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund

2 toodet

leheküljel
Määra tõusev suund