WildWoman

Hoolitse oma ehete eest

Wildwomani veebipoes on kõik ehted 925 prooviga hõbedast ehk see metall kestab sajandeid ning te saate oma ehteid pärandada ka lastelastele.  Wildwomani veebipoes on kõigil ehetel päris poovääriskivid ehk kristallid, kes soovivad teadlikku hoolitsemist, et nende vägi just Sinu heaks parimal viisil toimiks.

1) HÕBEDA EEST HOOLITSEMINE

2) KRISTALLIDEGA EHETE PUHASTAMINE

3) EHETE VÄESTAMINE JA PROGRAMMEERIMINE

4) SINU VÄEGA EHE -  PROGRAMMEERIMINE

 

1) HÕBEDA EEST HOOLITSEMINE:

 • Hõbe on väga pehme metall, teda on võimalik rahulikult enda soovi järgi painutada, aga vältige tugevaid järske painutusi.
 • Kui hõbe ei ole kasutuses, siis ta oksüdeerub ehk muutub tuhmiks (eriti nahast kotikestes, puidust karbikestes, niisketes oludes)
 • Mõne inimese nahal muutub ka hõbe vahest tumedaks, seda põhjustavad keha soolad  higistamisel ning näiteks ka suvisel ajal merevesi ja niiske kliima.
 • Tuhmunud hõbedale on väga lihtne anda paari minutiga täiesti uus väljanägemine:
 • PUHASTAMINE (kui ehtel on ka poolvääriskivid, siis loe enne ka kivide puhastamisest, kui hõbeda kallale lähed):
 • Algatuseks võid koduste vahenditega pesta hõbedat hambapasta ning õrna hambaharjaga
 • Võid lihtsalt hõõruda pehme lapiga (Internetis müügil ka spetsiaalsed hõbedapuhastuse lapid)
 • Tänapäeval on müügil palju hõbeda puhastuse vahendeid. Soovitan pastat, mille paned lapile ning hõõrud hõbeehte (ettevaatust kividega) sisse ning pesed seebiveega hiljem puhtaks ning loputad veega  ja hõõrud tekstiiliga läikima. Uuri meilt, kust seda saab... Hea vahend on Silbio
 • Müügil on ka puhastusvahend, kuhu sisse saab ehted uputada. TÄHELEPANU – ÄRA KASUTA EHETE PUHUL, millel on kristallid ning mis on oksüdeeritud ehk tumedaks tehtud, ehe võib kaotada kogu oma väljanägemise sel puhul.

 

2) KRISTALLIDEGA EHETE PUHASTAMINE

Enamus väljakaevatud kristalle on vanemad, kui keegi meist arvata oskabki. Ja teekond maaspõuest Sinu ehtekarpi on saanud teoks tänu paljudele kätepaaridele – kaevandajad, lihvijad, müüjad, ehtemeistrid jne Kuna kristallid on suutelised energiat talletama, siis oleks tark kristalliga ehe pärast selle omandamist puhastada nii väljast kui ka seest. 

Kuigi igal kivil  on endale omased mahalaadmise ja väestamise võtted (mida loe erinevate kivide tähenduste alt), on mõned universaalsed PUHASTAMISE võtted.

 • VESI - voolav vesi
  Voolav vesi on üks tõhusamaid puhastajaid. Eriti tore, kui Sul on ligipääs mõnele looduslikule veekogule – oja, jõgi, meri. Kui oma ehteid veega puhastad, kujuta ette, kuidas lained ja hoovused uhuvad minema kõik varem kivisse talletunud energiad. Kui aga on talv ja loodus magab, siis köögikraan ajab ka asja ära – oluline on sinu kavatsus ja taotlus!
 • TULI – küünal
  Tulepuhastus... läbi aegade üks võimsamaid. Võta oma ehe kätte ning tee selleg küünlaleegi kohal vastupäeva ringe ning esita taotlus, et ehe/kristall puhastuks kõigist sinna külge jäänud võõrastest ning Sinu kõrgemaid huve mitte-teenivatest energiatest. Selleks otstarbeks on hea kasutada küünalt, mida ei ole varem millekski  muuks kasutatud.
 • ÕHK = hingeõhk või viiruk
  Hoia oma kristalliga ehet mõlema käega ning õhka kivile ja selle ümber aeglaselt ja pikkamisi. Kui kaua seda teha, polegi tähtis, nagu pole tähtis ka see, kui kõvasti puhuda. Tõeliselt oluline on vaid see, et Sa mõtleksid kristalli puhastumisele ning koondaksid kogu oma energia ning tähelepanu sellele ülesandele. Peruu shamaanidel on näiteks tore tava, et enne kui võõra ehte või kellegi teise käes olnud ehte enda külge paned, tuleb sellele kolm korda peale puhuda, et sa võõrast energiat koos ehtega enda külge ei võta. Kui kasutad viirukitossu või näiteks salveipulka, siis talita samamoodi nagu küünlaleegiga, keerutates ehet vastupäeva ning paludes Sind mitte-teenivatel energiatel lahkuda.

 

3) EHETE VÄESTAMINE

Hõbedast kristalliga ehe on juba ise väga võimsat väge täis – kristalli vägi nimelt saab tänu hõbeda  omadustele veelgi võimendatud... Aga nagu naistele meeldib, et nende eest hoolitsetakse, nii ei ole ka kristalliga ehetel suurimat rõõmu, kui lubad emaksesel loodusel ka aeg-ajalt neile pai teha.

 • Päikese puudutus 
  Kõige ilmsem energiaallikas nii kristallide kui kõige maapealse jaoks on päike. Paljud kristallide asjatundjad väidavad, et mõni tund päiksevalgust pühib ära kõik pilved kristallide kosmilistelt paledelt ning täidab need puhta ja helge valgusega. (p.s pikaajalist lauspäikest ei armasta vaid ameüst, apatiit, akvamariin, aventuriin, tselestiit, tsitriin, fluoriid, kuntsiit, roosa kvarts, safiir ja suitsukvarts.) Aga kõik teised kivid võid panna õue või tuppa aknalauale laadima... ja ikka koos taotlusega, et nad oma loomuliku väe taastaks.
 • Kuuvalgus
  Kristallid hakkavad heledamalt kumama ka siis, kui nad hõbedasse kuuvalgusesse jätta. Kasvava või täiskuu valgus, mis sümboliseerib kasvu ja saavutusi, on laadmiseks enamjaolt parem kui kahaneva kuu valgus, mil kuukera vägi on kahanemas. Jäta suveöödel õue või talvel aknalauale.... ja ikka koos taotlusega, et nad oma loomuliku väe taastaks.
 • Emake maa
  Kui sinu ehte  kristall tundub väsinud ja tuhmunud, siis luba neil mõneks päevaks koju ema juurde minna. Vii nad tagasi oma loomulikku elupaika ehk mata ta maasisse või talvisel ajal lillepotti. Tark on ta enne matmist panna paberkotti või riidetüki sisse, et ta ei määrduks. Ja...nii saab Sinu ehe uuesti sündida.. Jäta aga hoolikalt meelde, kuhu Sa ta täpselt panid...

4)  SINU VÄEGA EHE -  PROGRAMMEERIMINE

Oma ehtest võib teha oma talismani, mis sind alati kaitseb või siis saad anda talle kindla eesmärgi või ülesande, olgu selleks armastus või parem tervis või edu töös (ainult kristallile ei tasu ka lootma jääda, pigem tee ikka reaalses elus oma eesmärkide saavutamiseks konkreetseid samme ning kasuta kristalli väge abilisenaJ). Tee järgmist:

 • Hoia oma ehet käes
 • Alternatiivina võid võtta puhta küünla ning teha ehtega PÄRIPÄEVA ringe küünlaleegi kohal
 • Visualiseeri oma eesmärk või soov, millega sa soovid, et ehe sind abistaks ja toetaks. Ole oma sooviga täpne ja selge
 • Nüüd kujuta ette kuidas iga väljahingamisega Sinu eesmärk või soov läheb ehte sisse  või kuidas iga küünlaleegi kohal tehtava päripäeva ringiga läheb soovitu ehte sisse.
 • Sõnasta oma soov ja ütle see valjusti välja..  Kui programmeerid ehet näiteks jõukust tooma, siis võid lausuda: “Materiaalne küllus on minu päralt” või kaitse otstarbeks: “Olen kaitstud ja tunnen end turvalisena”.
 • Kui soovid, võid kirjutada oma soovi või eesmärgi paberile ning ööseks ehte alla panna.

 Ja nii sul ongi SINU VÄEGA EHE!!

 Kasutatud allikas: Corrine Kenner “Kristallid algajatele”