Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Hõbesõrmus

Muudetav suurus
Juba otsas
Salakood
R1994
Juba otsas!
Soodushind 39 € Tavahind 55 €
Tagasi

Lugu ja vägi

Mõnus hõbedast mummik, iseloomuga ja puha :) Loodud naisele, kes hindab stiili ja teab enda väärust. Julge olla Sina ise, ole eriline! 

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: R1994
Kaal (gramm): 9.2000
Kivi: Ilma kivita hõbeehted
Põhimaterjal: Hõbe, proov 925
Sõrmuse Suurus: 16
Sõrme peale jääv osa: 24 mm
Muu: sõrmus alt avatud, suurust võimalik reguleerida +1 suuremaks

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport al 35 € ostust
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
9 a tegutsenud ettevõte