Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Hõberipats

Laos
Ainult 1 järel
Salakood
P1580
Sellel ehtel on looduslik vääriskivi!
See ehe on valmistatud käsitööna
Soodushind 59 € Tavahind 90 €
Tagasi

Ehtest lähemalt

Kavalasti disainitud ripatsi nurgad annavad edasi signaali, et sa tead, mis asju ajad ning mida elult tahad. Veidi vanatatud olemisega ning rikkaliku ornamentikaga disain aga räägib sellest, et hinges oled tegelikult õrn ning sensuaalne naine, vahest isegi romantiline :) Ole ilus, Naine!

NB! Ripatsi hinna sisse ei kuulu kett (fotol on näidis). Palun vali kett eraldi.

Näita rohkem

Detailne info

Salakood: P1580
Kaal, gr (kõrvarõngastel paari kaal): 5.800000
Põhimaterjal: 925 Hõbe (Nikli-vaba)
Kivi: Ilma kivita
Ehte laius: 15 mm
Pikkus koos kinnitusega: 32 mm
Pakend: TASUTA Sametist kinkekott
Näita rohkem

Hoolitsemine

Hõbe on tänuväärne metall - ta on pehme ja paindlik, kuid samas vastupidav, et sellest ehteid teha. Samal ajal on ta nagu elusolend, ta reageerib oma ümbritsevale keskkonnale. Nimelt, kui hõbe on kaua niiskes keskkonnas või puutub kokku mereveega, keha sooladega (higiga), siis muutub ta tumedamaks. Hea uudis on see, et mitte jäädavalt. Kui võtad kodustes tingimustes pehme lapi ja natuke hambapastat ja hõõrud teda, siis muutub hõbe väga ruttu taaskord läikivaks. Tegelikult me ei soovita hambapastat, vaid ikka spetsiaalset hõbedapuhastuse vahendit. Vt täpsemalt SIIT. Kui ehtel on kivid ja/või hõbe on nikerdatud ning temal on tumendatud kohad, siis ära kasuta puhastusvedelikku, mile sisse hõbeehee kasta. Teine oluline info hõbeda kohta on see, et ta võib tugeva surve mõjul ka oma kuju muuta - deformeeruda. Ka selles osas on hea uudis - nimelt saab teda lihtsalt uuesti vormida - hõbe tahab tugevat, kuid aeglast painutamist. Loe ehete hoolitsemise kohta lähemalt.
Hoolitse oma ehte eest!
Näita rohkem
TASUTA transport Eestis
14 päeva jooksul TASUTA tagastus
Pakitud sametist kinkekotti
2 a garantiid kõigil ehetel
tegutseme 2010 aastast