Hõbedast ketid ripatsitele

Uskumatu, kui palju võivad maailmas muuta hõbedast ketid... Üks ja sama ripats võib mõjuda täiesti erinevalt olenevalt sellest, millise keti otsa ta riputada! Meie hõbekettide valikus on kõike – võime ketiga ripatsile võluda juurde väge või õrnust, elegantsust või stiilsust... Vali õige kett allolevast valikust või küsi meilt ketisoovitust!

Ketti ostes on väga oluline valida õige pikkus. Sa pead teadma, kui pikk on ripats, mida selle ketiga kanda kavatsed. Ripatsid on kõige ilusamad, kui nad lebavad uhkelt keset dekolteed, mitte liiga kõrgel kurgu all või liiga madalal rindade vahel. Teine võimalus ripatsit kanda on rindade all, eriti kui tegu on suurema ja võimsama ripatsiga. Väiksemale ripatsile vali väiksem-õrnem ja lühem kett (45-50 cm) ja suuremale ripatsile pikem ja paksem kett (80-90 cm). Vaata ka juhist keti valimiseks.

Pikkuse valimisel võiksid meeles pidada, et kaelakettidel on komme rõhutada seda kehaosa, millele nad langevad. Nii saad rõhutada seda, millega oled rohkem rahul, ja juhtida tähelepanu eemale probleemsetelt kohtadelt (näiteks kõhult üles dekolteele). Seepärast võta valikut tehes arvesse enda kaela ja näo kuju ning kehatüüpi. Samuti võiksid kohe mõelda riietele ja nende kaeluse kujule, millega ehet kandma kavatsed hakata.

Kindlasti oled Sina ka kuulnud seda vana ütlust, et vähem on rohkem? No kaelakeede puhul ei pruugi see paika pidada. Neid võid kohe mitu kaela panna! Küll aga proovi nad visuaalselt kokku sobitada, et ketid oleksid näiteks selgelt erineva pikkusega, aga sama stiiliga.

Muidugi, kui Sa ei ole oma stiilitunnetuses kindel, on parem valida pigem üks, suurem ja säravam kaelakee ja ripats selle otsa. Aga ka sel juhul pea meeles, kui kannad suurt ja efektset kaelakeed, sobivad kõrva pigem tagasihoidlikumad kõrvarõngad. Ja ka vastupidi – efektsete kõrvarõngaste juurde kanna õrnemat kaelakeed või loobu sellest üldse. Nii väldid, et Su ehted teineteisega konkureerima hakkavad. Tee ühest ehtest keskne pilgutõmbaja, nii ei pea Sa kartma, et välimus mõjub ülepingutatult.

 

Kõik WildWomani hõbeketid ja kaelakeed:

 

Loe edasi...

36 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas
  1. Juba otsas!
  2. Juba otsas!

36 toodet

leheküljel
Määra kahanevas suunas