Hõbedast ripatsid

Hõbedast ripatsid võivad Su kaelakee otsas olla kas võõra silma eest peidus, salaväega ihuehtena pluusi all, või siis hoopis väljendada Su hinge ja väge pilkupüüdva kaunistusena dekoltees... Ah, mida üks ehe naise olemisse juurde võib anda!

Kõik ehted, mida WildWomani ehtepood müüb, on valmistatud hoole ja armastusega käsitööna. Meie hõbeehted on tehtud 925 prooviga hõbedast (või 585 prooviga kullast (siit leiad kuldehted). Kristallid, mis ehteid kaunistavad, on alati naturaalsed poolvääriskivid või vääriskivid.

Pane tähele, et hõbedast ripatsid igatsevad enda juurde ka hõbeketti. Vahel oleme ripatsi juures juba ketti soovitanud, aga võid ka meile alati kirjutada ja keti valikul nõu küsida. Keerukama mustriga ripatsi juurde soovitame tavaliselt seda lüliketti, lihtsamate-väiksemate juurde seda peenemat hõbeketti. Aga muidugi võid valida ka selle, mis Sulle ilus tundub! Sisetunne on alati õige.

Väga paljud meie hõberipatsid on ainueksemplarid. WildWomani naised käivad sageli mööda maailma ringi, et leida erilisi ehtekive. Kõige haruldasemad naturaalsed poolvääriskivid võtame kaasa ja viime Balile, kus hõbedasepad need ehteks vormivad. Selliselt sündinud ripatsid leiad meie Crazy Womani kollektsioonist.

 

Leia siit hõbedast ripats rinna ehteks ja hinge toetuseks:

 

Loe edasi...

Tooted 1-40 / 317

Page
per page
Määra kahanevas suunas
 1. Larimariga ripats
  Soodushind 29 € Tavahind 49 €
  Larimariga ripats -40.82%
 2. Larimariga ripats
  Soodushind 35 € Tavahind 50 €
  Larimariga ripats -30%
 3. Kuukiviga ripats
  Soodushind 35 € Tavahind 65 €
  Kuukiviga ripats -46.15%
 4. Kuukiviga ripats
  Soodushind 40 € Tavahind 65 €
  Kuukiviga ripats -38.46%
 5. Larimariga ripats
  Soodushind 59 € Tavahind 75 €
  Larimariga ripats -21.33%

Tooted 1-40 / 317

Page
per page
Määra kahanevas suunas