Tasuta saatmine al 35 €. Tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Hõbedast ripatsid

Hõbedast ripatsid võivad Su kaelakee otsas olla kas võõra silma eest peidus, salaväega ihuehtena pluusi all, või siis hoopis väljendada Su hinge ja väge pilkupüüdva kaunistusena dekoltees... Ah, mida üks ehe naise olemisse juurde võib anda!

Kõik ehted, mida WildWomani ehtepood müüb, on valmistatud hoole ja armastusega käsitööna. Meie hõbeehted on tehtud 925 prooviga hõbedast (või 585 prooviga kullast (siit leiad kuldehted). Kristallid, mis ehteid kaunistavad, on alati naturaalsed poolvääriskivid või vääriskivid.

Pane tähele, et hõbedast ripatsid igatsevad enda juurde ka hõbeketti. Vahel oleme ripatsi juures juba ketti soovitanud, aga võid ka meile alati kirjutada ja keti valikul nõu küsida. Keerukama mustriga ripatsi juurde soovitame tavaliselt seda lüliketti, lihtsamate-väiksemate juurde seda peenemat hõbeketti. Aga muidugi võid valida ka selle, mis Sulle ilus tundub! Sisetunne on alati õige.

Väga paljud meie hõberipatsid on ainueksemplarid. WildWomani naised käivad sageli mööda maailma ringi, et leida erilisi ehtekive. Kõige haruldasemad naturaalsed poolvääriskivid võtame kaasa ja viime Balile, kus hõbedasepad need ehteks vormivad. Selliselt sündinud ripatsid leiad meie Crazy Womani kollektsioonist.

 

Leia siit hõbedast ripats rinna ehteks ja hinge toetuseks:

 

Loe edasi...

Tooted 1-40 / 348

Page
>
leheküljel
Määra tõusev suund

Tooted 1-40 / 348

Page
>
leheküljel
Määra tõusev suund