Hõbedast käevõrud

Hõbedast käevõrud helisevad nii helgelt, et see on justkui muusika kõrvadele... Oehh... Iseenda kätt on hõbedast käeketis nii suur nauding vaadata, et heatujunaer kipub lausa vägisi peale! Salapärasel moel mõjub hõbedast ehe ümber käe alati natukene nagu enesekindluse salarelv.

Pane tähele, et mõõdad enne käeehte tellimist enda käe ümbermõõdu ära. Kuigi enamik ehteid on mitmes pikkuses kinnitatavad, saad nii ehte suurusest parema ülevaate. Hea on teada ka seda, et hõbe on suhteliselt paindlik materjal. Kui võru ei ole avatav, saad seda tavaliselt kättelibistamise ajaks veidi laiemaks painutada. Avalda talle survet leebelt, kuid järjekindlalt, ning ta paindub kenasti lahtisemaks. Ära ainult järsku murra, hõbe ei armasta äkilisi liigutusi!

Käevõru võib olla Su salajane kaitsja või toetaja, aga ka õnnetalisman. Eks sõltub ju kõik sellest, millise taotluse Sa ise talle annad. Igaüks meist võib ehte programmeerida tegema just seda, mille järele on soov. Loe siit, kuidas seda teha ja ehte eest ka hoolt kanda.

Paljud meie käeehted sisaldavad ka võimsaid ja ilusaid poolvääriskive või kristalle. Käevõru või -ketina on sobivat poolvääriskivi imeliselt mugav alati enda lähedal hoida. Millise mõjuga on üks või teine kristall ja kuidas neid hooldada, loe lähemalt siit.

 

Kõik WildWomani hõbedast käevõrud ja käekeed:

 

Loe edasi...

Tooted 1-40 / 83

Page
per page
Määra kahanevas suunas
  1. Larimariga käekett
    Soodushind 49 € Tavahind 79 €
    Larimariga käekett -37.97%
  2. Kuukiviga käekett
    Soodushind 49 € Tavahind 75 €
    Kuukiviga käekett -34.67%

Tooted 1-40 / 83

Page
per page
Määra kahanevas suunas