Disaini ise oma ehe!

Igaüks meist on oma ilus unikaalne – ja see ainulaadsus väärib pühitsemist. Disaini endale ehe, mis Sinu unikaalsust kõige paremini märgib, ja me muudame selle ehte reaalsuseks. Võta aega, et unistada, lõbutseda ja joonistada ning kujunda endale endale päris OMA ehe!

 

Kuidas see käib?

1. Lase ideedel lennata! Joonista vabas vormis kavand, millist ehet Sina kanda sooviksid. Ainus tingimus on, et ehe peab olema hõbedast.

2. Kirjuta juurde väike selgitus, miks Sa soovid just sellist ehet, ja soovi korral lisa juhtnöörid, mida ehte valmistamisel silmas pidada.

3. Kui kavand valmis, saada see meile sales@wildwoman.ee või postita meile Facebooki hiljemalt 6. jaanuaril.

Kokku muudame reaalsuseks 3 ehtekavandit! Ehted teevad valmis Bali vilunud hõbedasepad, kelle käe all valmib ka suur osa WildWomani ehetest.

 

Kes saab endale ise disainitud ehte?

7. jaanuaril avaldame laekunud kavandid WildWomani Facebooki lehel fotoalbumina. Kõigi meieni jõudnud ehteideede seast loosime 2 õnnelikku, kelle kavandi reaalsuseks muudame – nemad saavad kingiks enda disainitud ehte.

ÜKS eriline, teile kõige enam meeldinud ehtekavand aga saab osaks WildWomani tootevalikust! Valmistame sellest väikeseeria, mille kõik eksemplarid saavad kandma autori nime ja seerianumbrit. Ehe seerianumbriga 1 jääb aga alatiseks omaniku ehtelaekasse.

Võitjad selguvad 14. jaanuaril kell 19. Valminud ehted jõuavad omanikuni uue aasta esimestel kuudel, kui hõbedasepad need valmis jõuavad. Iga ehte valmimise protsessi lepime kavandi autoriga kokku individuaalselt.

 

Kujunda endale päris ISEENDA ehe!

Haara pliiats ning joonista! Unista, lase fantaasial ja tunnetusel voolata – ainsaks piiriks on hõbeda füüsilised omadused. Inspiratsiooni võid leida WildWomani olemasolevast ehtevalikust, aga ka loodusest, kristallidest, tunnetest… millest iganes, mis kõnetab just Sind. Ootame Sinu unistuste ehte kavandit!