WILDWOMANI SÜGISANNID

Wildwoman.ee veebipoodi jõudsid uued kaunid hõbeehted ja mina olin esimeste hulgas, kes kogu seda ilu näha ja üles pildistada sai. Wildwomani ehted on ajatud ja erilised ja olen neile oma südame juba ammu kaotanud.

Fotoseeria loomise eest hoolitses seekord niisugune naiskond:Fotoseeria loomise eest hoolitses seekord niisugune naiskond:

Ehted ja stilistika: www.wildwoman.ee
Foto: Penelope Russak
Make-up: Natalia Shishkina
Modell: Sandra Daškova
Fotograafi assistent: Julika Maiste

Pildistasime sügisvärvidest pakatavas vabaõhumuuseumis.

Poolvääriskividega ehetes oleks nagu mingi maagia, mis sind enda poole tõmbab. On kummaline, kuidas mõne meeleoluga köidab pilku türkiis, teisel päeval jälle roosa kvarts. Seda, milline kivi sind parajasti kõnetab, tunneb muidugi kõige paremini konkreetset ehet näpu vahel veeretades ja külge proovides. Wildwoman tulebki aegajalt internetist välja ja korraldab üle Eesti müügipäevi, kus saab ehteid näha ja proovida.

Mina osalesin tänasel Tallinnas toimuval müügipäeval, kus ehete mitmekesisus silme eest kirjuks võttis.

Pop-up poodi juhatasid väga tuttavad pildid:ehte ja kristalli jutud

 1. Kuidas hinnatakse ehtekive?

  Kuidas hinnatakse ehtekive?

  Kindlasti oled vahel mõelnud, kui palju võiks maksta kalliskivi, mis sinu sõrmust ehib. Tõde on see, et juveelidel puudub ühtne hinnakiri: hinna määrab turu nõudlus. On riike, kes püüavad seda sektorit rohkem reguleerida, kuid regulatsioonid piirduvad siiski üksnes ja ainult selle riigiga. Rahvusvaheliselt on kokku lepitud ainult tegurid, mida hinda määrates arvesse võetakse. Anname nendest lähema ülevaate.

  Loe edasi
 2. 10 kristalliga ehet, mis võiks olla olemas igal naisel

  10 kristalliga ehet, mis võiks olla olemas igal naisel

  Ehtekivide maailm on põnev ja kirev. Enamikule meist meenuvad ehtekividest rääkides esmalt teemandid ja teised vääriskivid, aga järjest enam jõuab Eestis müügile ka omanäolisi poolvääriskividega ehteid. Milliseid neist soetada ja mida nende kohta üldse teada?

  Loe edasi
 3. 8 näpunäidet, kuidas kingituseks ehet valida

  8 näpunäidet, kuidas kingituseks ehet valida

  Isegi kui naine ütleb, et ta kingituseks midagi ei soovi, siis ehted rõõmustavad teda ikka. Aga kuidas kaubanduskeskuste valikust see õige üles leida? Anname sulle spikri ette!

  Loe edasi