Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

Armsad naised, palju on siin meie seas Skorpioni-tüdrukuid? Kirglikumaid ja müstilisemaid natuure ei leidu üheski sodiaagis! Milliseid kristalle võiks Skorpionile soovitada?

Armsad naised, palju on siin meie seas Skorpioni-tüdrukuid? Kirglikumaid ja müstilisemaid natuure ei leidu üheski sodiaagis!

Skorpion on väga sügava tundeeluga. Kuigi esmapilgul võib ta jätta jaheda mulje, keevad pealispinna all tulised emotsioonid, mida nad reedavad vähestele.

Natuurilt on Skorpion vaatleja. Ta on aus, analüütiline ja otsekohene, aga ei torgi end kunagi kellegi teise ellu ega skandaalidele vahele. Põlema lahvatab ta siis, kui vihastab – kõige sagedamini kellegi reetlikkuse peale. Vaikselt jälgides on ta tegelikult meelde jätnud kõik, mida Sa üldse kunagi valesti oled teinud, ning vihaselt sabaga vehkides ei jäta ta nüüd tegemata ühtki torget...

Niisama raevukalt kui vihastades kaitseb Skorpion "omasid", kelle sekka võivad end lugeda nii pere kui ka sõbrad. Skorpioni jaoks ei ole olemas poolikuid suhteid – sa kas oled "tema inimene" või mitte. Kui oled, hoiab ta sind hellalt kogu oma südamega ning teenindab ette ja taha, nii et kogu maja saab armastust täis.

Kui otsida kristallimaailmast kivi, mis Skorpioni energiaga kõige paremini sobiks, on üks neist kindlasti amasoniit. Legendi järgi kuulsate naissõdalaste amatsoonide järgi nime saanud kristall mahendab tujusid ning aitab näha elu erinevate nurkade alt, et mitte emotsioonidel end kaasa viia lasta ja nende mõjul üle reageerida.

Armusuhetes aitavad Skorpione kõige enam rodokrosiit, rubiin, granaat ja kuukivi. Kui rodokrosiit mahendab Skorpioni tulist amatsoonihinge naiselikuks armastavaks soojuseks, et romantiliste kavatsustega kaaslane temani tee leiaks, siis rubiin ja granaat aitavad juba leitud armastust kaitsta ja kirge kuumana hoida. Kuukivi seevastu suurendab intuitiivsust, parandades võimet enda ja ka teiste tundeid paremini mõista ja tasakaalus hoida.

Kui elu kohtleb Skorpione halvasti, võivad nad kalduda veidi melanhoolsusele, aga üldiselt on nad positiivsed, võimukad ja edukad tüübid. Skorpione ei pea motiveerima, tulisus ja sihikindlus on neile kaasa sündinud. Majas peab olema kord ja tegudel tulemus – muidu Skorpion ei mängi!

Materiaalset edu tagab Skorpionile malahhiit, mis toimib universaalse küllusekristallina. Tööasjades aitab hästi ka oonüks, mis aitab negatiivset positiivseks muuta, ja jaspised, mis suurendavad teiste inimeste mõistmise võimet ja hoiavad ära ametialasest hierarhiast tulenevaid lahkhelisid.

Millised ehted ja millised kristallid veel Skorpionile sobivad, vaata lähemalt siit: Skorpioni kristallidega ehted.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kirjutaks või ei kirjutaks? Avaldaks või ei avaldaks? Ostaks või ei ostaks... Just selline kaalumine ongi üks Kaalude märgilisi omadusi. Aga millised kristallid teda elus kõige paremini edasi aitavad?

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Armsad naised, palju on siin meie seas Skorpioni-tüdrukuid? Kirglikumaid ja müstilisemaid natuure ei leidu üheski sodiaagis! Milliseid kristalle võiks Skorpionile soovitada?

 3. Vanem lugu Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Oo vägevad Ambur-naised.... Need olete just teie, kes on kõigi tähemärkide seast need kõige metsikumad, kõige wild'imad! Aga millised on teie kristallid?

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi