Saage tuttavaks – uus kollektsioon Wildwoman Minimal

Moemaailma armastus minimalismi vastu ei näita raugemismärke ja miks peakski, kui „tšekitud“ saavad õige mitu kasti – praktiline, ajatu oma lihtsuses, aitab eksimist vältida ja pakub head vaheldust.

Nüüd on ka meil seniste suurte kivide, suurte vormide ja ekspressiivsete ehete vahele pakkuda minimalistlikumaid noote. Miks küll? Mis juhtus? Sest... vaheldust ihkab ka meie hing!


Stiil: Liisi Eesmaa  Foto: Kalle Veesaar

Teretulnud vaheldus

Kui oled 10 aastat oma ehetes vaid kividega „mänginud,“ siis saab natukeseks ajaks isu täis ja peale tuleb tunne, et tahaks midagi muud, mängiks natuke teistsuguste vormide ja materjalidega, isegi kui enne arvasid, et ei iial. Marika, Wildwomani üks ajudest lisab värvika näite tuulesuundade muutumisest: „Ma olin täiesti veendunud, et ma MITTEKUNAGI ei kanna kleidiga koos tosse. Ja siin ma nüüd olen... kannan kleidiga koos tosse. Kogu aeg!“. Ja kui tundus, et Marika ei enda külge ega ka Wilwomani valikusse nappe ehteid ei taha, siis... nüüd kannab ta neid kogu aeg.

Õigupoolest on Wildwomani Minimal meie põhilise kollektsioonide kuraatori ja disainisilma ning -käe Mairi ketiarmastuse jätk. Mairi on meil kirglik ketifänn. Pole teada, kas ta üldse päevagi kette kandmata suudab olla. Või siis nendest rääkimata.

Aga moodsad ketid on oma iseloomult ka pigem minimalistlikud isiksused, pisut külmad, nõudlikud. Ketikomplekt kaelas ei taha enda kõrvale plahvatuslikku türkiisi, nõuab pigem napima stiiliga seltskonda. Ja nõnda on meie ketikollektsiooni loomulik jätk vormilt, aga üldse mitte iseloomult tagasihoidlikum Minimal ehtekollektsioon.

Super kombineerimiseks

Minimal kollektsioonist leiab sõrmuseid, mis on nii suuruselt kui detailirohkuselt tagasihoidlikumad, just peavalu-vaba kombineerimist silmas pidades. Siit leiab napi, kuid väga efektse geomeetrilise vormiga kõrva- ja sõrmekaunistusi. Statementi saab teha ka vormiga, alati ei olegi suurt kivi vaja. Valikus on ka käekette ja ketimotiivi kordumist nii kõrvarõngastes kui sõrmustes.

Lihtne kombineerimine ongi üks Minimali ehete eeliseid. Lisa ketikihtidele kaelas, pane sõrme mitu sõrmust – ikka mängivad hästi kokku. Miksi kokku hõbedat ja kulda – väga šikk! Kuna vorm on minimalistlik, on eksimisvõimalusi vähem. Lihtne, paindlik ja praktiline. Täpselt selline, nagu kaasaegne naine vajab.

"Minimal" on ka hoolduseks kuluv aeg

Oluline on mainida, et suurem osa Minimal kollektsiooni toodetest on „carefree“ ehk hooldusvaba, st tehtud rodeeritud hõbedast. Mida see tähendab? Et hõbe on kaetud õhukese roodiumi kihiga, mis teeb metalli palju tugevamaks ja takistab tuhmumist.

Stiil: Liisi Eesmaa  Foto: Kalle Veesaar

Saadaval ka kullatuna

Kui Sa aga hõbedaliigasse mängima ei kipu, siis sellest ei jää midagi katki, kõik Minimal kollektsiooni tooted on saadaval ka ülekullatuna.

Mida veel Minimalist rääkida? Ehk huvitab Sind, kust ehted pärit on? Toodetud on neid erinevates maades - osa tuleb Itaaliast, osa Saksamaalt, osa Indiast. Mairi on jahtinud parimat hinna ja kvaliteedi suhet, nagu ikka.

Ja kui Sa nüüd ärevalt küsid, et kas nüüd ongi nii, kõik, ainult kriipsud ja pulgad ja ei mingeid efektseid kive WildWomani valikus enam? Siis vastus on rahustav – tuleb, tuleb. Aga senikaua, naudi vaheldust!

Meie lemmikud Minimal kollektsioonist

Oma lemmikud leia Minimal kollektsiooni lehelt.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu 11 asja, mida peaksid teadma carefree ehk rodeeritud ehetest

  11 asja, mida peaksid teadma carefree ehk rodeeritud ehetest

  WW austajad on muidugi märganud, et paljude meie ehete juures on märge „rodeeritud“ või „carefree“ ehk hooldusvaba. Vahva, aga mida see tähendab?

  Rodeerimine tähendab, et ehted on kaetud roodiumi kihiga, et need näeksid välja läikivamad ja kestaksid kauem – ei tekiks kriime ja hõbe ei tuhmuks. Mida veel kõrva taha panna? Siin on 11 kasulikku teadmist.

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Saage tuttavaks – uus kollektsioon Wildwoman Minimal

  Saage tuttavaks – uus kollektsioon Wildwoman Minimal

  Moemaailma armastus minimalismi vastu ei näita raugemismärke ja miks peakski, kui „tšekitud“ saavad õige mitu kasti – praktiline, ajatu oma lihtsuses, aitab eksimist vältida ja pakub head vaheldust.

  Nüüd on ka meil seniste suurte kivide, suurte vormide ja ekspressiivsete ehete vahele pakkuda minimalistlikumaid noote. Miks küll? Mis juhtus? Sest... vaheldust ihkab ka meie hing!

 3. Vanem lugu Rohkem on uhkem! Kettide kombineerimise kunstist

  Rohkem on uhkem! Kettide kombineerimise kunstist

  Kettide ja nende kihiti kandmise trend ei näita mingeid märke vaibumisest. Pole ka ime, sest kett võib olla nii kõige õigem täpp elegantse õhtukleidi i-l kui ka kõige õigem vürts dressi ja tanksaapa liidus.

  Aga kuidas kihitada kette nagu proff? Kuidas saada tulemus, mis on õnn ja mitte õnnetus? Meil on sulle mõned lihtsad nipid, millest kettide kombineerimise kunsti omandamist alustada.

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi