Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Rohkem on uhkem! Kettide kombineerimise kunstist

Kettide ja nende kihiti kandmise trend ei näita mingeid märke vaibumisest. Pole ka ime, sest kett võib olla nii kõige õigem täpp elegantse õhtukleidi i-l kui ka kõige õigem vürts dressi ja tanksaapa liidus.

Aga kuidas kihitada kette nagu proff? Kuidas saada tulemus, mis on õnn ja mitte õnnetus? Meil on sulle mõned lihtsad nipid, millest kettide kombineerimise kunsti omandamist alustada.Stiilinäide, mida kõike on võimalik WildWomani ketivalikuga teha. Liisi Eesmaa WildWomanile.

Foto: Kalle Veesaar

Kvaliteetsest materjalist ketid on üks praktilisemaid ehteoste. Need sobivad nii pidu- kui igapäeva ja pakuvad väga palju kandmisvõimalusi. Kui tahad, kanna kaelas tagasihoidlikku, õrna ja üksikut. Kui tahad, riputa külge värvi ja aktsenti andev ripats. Kui tahad, kombineeri peenemaid ja vähem peenikesi elegantsesse komplekti. WildWomani valikus on ka reguleeritavaid kette, mida saab kanda nii pikema kui lühemana või suisa kehaketiks kombineerida.

           

Tuntud ja tulised eeskuju näitamas. Ja kinnitamas, et küll küllale liiga ei tee.

Fotod Instagram @haileybieber, @jlo

Kui moe- ja mõjuisikute maailmas lahtiste silmadega ringi vaadata, torkab ketiarmastus kohe silma, eriti tihti kohtab kettide kihiti kandmist. Meile see muidugi meeldib ja kihitamist me oleme juba aastaid armastanud, tore, et muu maailm meile lõpuks järele jõudnud on. Aga kuidas kihitamist edukalt teha? Siin on mõned nipid, millest alustada.

Kõige tähtsam kõigepealt

Ketikihti alusta ehtest, mida tahad kindlasti komplektis näha ja „ehita“ sellele.

Kolme reegel on abiks

Kui tahad vähem pead murda, lähtu kolme reeglist – kolm erinevat pikkust, kolm erinevat ketitüüpi, kolm erinevat jämedust. Isegi kui kõik kolm on stiililt väga erinevad, siis kokku võivad nad anda väga hästi kokku klappiva komplekti.

Pikkused olgu erinevad, kontrastid on olulised

Kui võtad juba järgmise „leveli“ ja liigud kolme reeglist edasi, siis pea meeles, et põhilise efekti annavad kettide erinevad pikkused. Isegi, kui need varieeruvad õige pisut. Võti on alati kontrastides – pikkuste, struktuuride, paksuste kontrastides.

Lisa ripatsiga täpp i-le

Keti üks võlusid on, et sinna otsa saad riputada mida iganes. Jõulist värviaksenti andva rubiini, jõudu andva sõnumiga talismani, mis saadab Sind igal eluhetkel või tähtsat hetke või inimest meenutava ripatsi. Meil on need kõik muidugi olemas. WildWomanil on valikus ka avatavad ripatsiaasad, mis teevad riputamise kohe eriti lihtsaks.

Kombineeri metalle ja materjale

Et kulla ja hõbeda miksimine pole mitte stiiliaps, vaid „match made in heaven“, me juba rääkisime, aga kordamine on tarkuse ema. Ehk siis – proovi kihtideks kokku passitada ka kulda ja hõbedat, pea vaid meeles reeglit – üht olgu umbes kolmandiku ja teist kahe kolmandiku jagu. Väga popp on komplekti lisada ka teisi materjale, eriti pärlid mängivad kettidega hästi kokku.

Reguleeritavad ketid annavad rohkem mänguruumi

Pikemad ketid on muidugi kallimad, aga kui valid reguleeritava, annab see rohkesti mänguruumi, näiteks saad seda mitmekordselt kanda ja saad lopsakamad kihid. Meil on ka sellise lukuga kette, mis lubavad mugavasti mitu tükki üheks pikaks kokku kombineerida, tee või kehaketiks.

Tundub ikka keeruline? Ära muretse, juba õige pea jõuavad meie valikusse ka ketikomplektid, kus kombineerimise töö on Sinu eest ära tehtud. Ja oodata on mitte ainult komplekte, vaid veel suuremat valikut erinevaid ägedaid kette! Meie ehtevalikul silma pealhoidmiseks on põhjuseid kindlasti rohkem kui üks.

Asu valima ja kombineerima:

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Saage tuttavaks – uus kollektsioon Wildwoman Minimal

  Saage tuttavaks – uus kollektsioon Wildwoman Minimal

  Moemaailma armastus minimalismi vastu ei näita raugemismärke ja miks peakski, kui „tšekitud“ saavad õige mitu kasti – praktiline, ajatu oma lihtsuses, aitab eksimist vältida ja pakub head vaheldust.

  Nüüd on ka meil seniste suurte kivide, suurte vormide ja ekspressiivsete ehete vahele pakkuda minimalistlikumaid noote. Miks küll? Mis juhtus? Sest... vaheldust ihkab ka meie hing!

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Rohkem on uhkem! Kettide kombineerimise kunstist

  Rohkem on uhkem! Kettide kombineerimise kunstist

  Kettide ja nende kihiti kandmise trend ei näita mingeid märke vaibumisest. Pole ka ime, sest kett võib olla nii kõige õigem täpp elegantse õhtukleidi i-l kui ka kõige õigem vürts dressi ja tanksaapa liidus.

  Aga kuidas kihitada kette nagu proff? Kuidas saada tulemus, mis on õnn ja mitte õnnetus? Meil on sulle mõned lihtsad nipid, millest kettide kombineerimise kunsti omandamist alustada.

 3. Vanem lugu Naiste Lood. Pärnu Naiste Tugikeskuse juht Margo Orupõld

  Naiste Lood. Pärnu Naiste Tugikeskuse juht Margo Orupõld

  Rollid elus: juht, paadunud ettevõtja, seikleja, käsitööfänn, (kunstniku) ema, abikaasa, elupäästja. Ja Wildwomani naiskonna inspireerija.

  „Minu elu moto on – põnev peab olema ja nalja peab saama. Ei ole mõtet ühtegi asja ette võtta, kui põnev ei ole. Isegi mitte inimõiguste eest võitlemist.“

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi