Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Pearl Power VOL 2 – pärlite, vääriskivide ja disaini liit

Meil on jälle häid uudiseid. Meie pärlikollektsioon sai veel ägedam. Meie loovjõud Mairi avastas, et pole palju ehtedisainereid, kes miksiksid pärle vääriskividega ja otsustas ise katsetada.

Sündis põneva disainiga Pearl Power vol 2, ei mingit vanaemade klassikat! „Nii cooli pärlikollektsiooni ei ole kellelgi!“ on kollektsiooni autor Mairi maru enesekindel.

Kivivaimustus x ketilõks x pärliarmastus

Mairi, tuntud ka kui kõrgeltharitud gemmoloog, on kivivaimustuse käes kannatanud juba aastaid. Paar aastat tagasi sattus ka ketilõksu. Ja aastake tagasi hakkas talle külge barokkpärli palavik. Mida sa teed sellises olukorras? Joonistad. Joonistad pööraseid ehteid, kus kõik su kired kohtuvad.

Ja kui me siis Mairi joonistustele peale vaatasime, siis leidsime, et – pole paha! Need ehted võivad ka päriselus väga šefid ja kantavad olla. Kivide värv ja joon annab malbele pärlile iseloomu juurde. Ketimotiiv omakorda suure annuse kaasaegsust ja igapäevasustki. Ei ole pärlid vanaemade pärusmaa, ainult juubeli- või piduehteks sobiv, ei ole. Muideks, see oli kollektsiooni loomise juures üks Mairi soovidest – tõestada, et pärl ei on kõike muud, kui igav!

. .

Joonisest ehteni on pikk maa

Igal juhul, peale Mairi loomingu nägemist oli plaan mõeldud-tehtud. Pliiatsijoonistest said tehnilised joonised, tehnilistest joonistest said näidised. Näidiseid kandis Mairi õige mitu kuud, et aru saada, kas kõik ikka toimib. Ikka juhtub nii, et idee on superhea, aga välja kukub... no mitte just kõige parem. Näiteks ei istu ehe lihtsalt kõrva. Või kee lihtsalt rullib kaelas. Või siis... saab meister joonistest valesti aru ja saadab sulle 1 mm suuruse detailiga tulemuse, aga tegelikult oli efekti saavutamiseks vaja 10 mm... Nalja kui palju! Või siis peavalu.

Igal juhul, poodi jõuab vaid pool ehetest, mis kollektsiooni sünnihetkel paberile saab, nõrgemad lahendused praagitakse halastamatult välja. Aga hoolimata pikast teekonnast, siin nad nüüd lõpuks on. Meie ilusad ja põnevad uued Pearl Power ehted, vääriskivide, vormimängu ja kettidega kombineerimise põnev sümbioos. Koju viimiseks valmis! Muideks, ketimotiivi on pärlite juures hetkel veel vähe näha, aga seda liini peaks suve jooksul lisaks tulema.

Oonüksist granaadini

Millega see Mairi neid pärle siis paaritas? Oonüksiga, malahhiidiga, lapisega, kuukiviga, granaadiga. See granaadi mängu võtmine on neist kõige ootamatum käik. Mairi teeb lisab oma mairiliku kuiva huumoriga juurde: „Granaat on tuntud kirekivi. Kui sinna juurde pärl lisada, siis sellist ehet saab peol kanda ainult madalad kingad jalas. Muidu ei jõua eest ära joosta...“ Nali naljaks, aga igal juhul on see suvepidude jaoks ideaalne efektiehe.

Vaat, kui kaunilt pärlid larimari ja malahhiidiga kokku kõlavad.

Roosa kuld, lõpuks ometi!

Kui kaua on meilt küsitud roosat kullatist ja kui kaua oleme me (khm... ebaõnnestunult) testinud erinevaid tooteid ja erinevaid roosa kullatise toone... Ja lõpuks saime meie meistritega Indias tooni paika! Nii jõuavad lõpuks ka meie lettidele esimesed roosa kulla karva tooted, alustuseks pärlikollektsioonis.

Mairi küll pisut nõutul toonil tunnistab, et ei tea, kas roosat kulda just pärlitega pidi kombineerima... Et ta lihtsalt oli nii vaimustunud tooni paika saamisest, et ta lihtsalt pidi kohe mõne roosa kullaga toote valikusse saama ja juhuslikult oli just pärl parasjagu tegemisel ja nii ta juhtus. Aga... meile küll meeldib.

Ahaa, et sa küsid, et mikspärast see roosa kullatise tooni paika saamine nii keeruline on? Sest vaat, see on tasakaalu otsimise küsimus. Roosa tooni saamiseks lisatakse kullale vaske. Lisad liiga palju – kole, odav. Lisad liiga vähe – pole efekti. Tuleb teada ja püüda seda kõige õigemat, mida kohtab ka paljudes globaalsetes tipp-juveeliärides. Ja et see õige toon kätte saada, kulub õige mitu katset.

Aga aitab nüüd sõnade tegemisest. Meie läheme uusi pööraseid ideid hauduma.
Ja teie palun minge Pearl Power vol 2 ehteid valima.
Sest ega me neid ju ainult endale ei tee!

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Ehtetrendid kevadel 2022

  Ehtetrendid kevadel 2022

  Isikupärane kordumatu stiil on altar, mida meie kummardame. Aga samal ajal ei tee üldse paha kursis olla ehtetrendidega, mis kevadel 2022 maailmas kanda kinnitanud.

  Käisime aprillis Euroopa ühel olulisemal ehtemessil Münchenis. Tulime tagasi ideid täis peade ja uuemate trendiuudistega. Kadedad me ei ole, jagame 7 märkimisväärsemat teiega ka.

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Pearl Power VOL 2 – pärlite, vääriskivide ja disaini liit

  Pearl Power VOL 2 – pärlite, vääriskivide ja disaini liit

  Meil on jälle häid uudiseid. Meie pärlikollektsioon sai veel ägedam. Meie loovjõud Mairi avastas, et pole palju ehtedisainereid, kes miksiksid pärle vääriskividega ja otsustas ise katsetada.

  Sündis põneva disainiga Pearl Power vol 2, ei mingit vanaemade klassikat! „Nii cooli pärlikollektsiooni ei ole kellelgi!“ on kollektsiooni autor Mairi maru enesekindel.

 3. Vanem lugu Naiste lood. Kunstnik Anna Litvinova

  Naiste lood. Kunstnik Anna Litvinova

  Rollid elus: maalikunstnik, ema, sõber, modell, andja, tütar, oma mulli ja hetkede looja.

  „Mina olen pigem olnud selline omas mullis olija. Loon ise endale värvilise, kireva, rõõmsa mulli ja siis elangi selles ilusas maailmas. Loon hetki. See võib olla ongi minu elu moto – luua unustamatuid hetki nii endale kui ka teistele!“

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi