Pärlihullus - kuum ehtetrend

Kui öelda „pärlid“, siis millega see seostub? Inglismaa kuninganna, vanatädi, Chanel, kuivikud koduperenaised? Ei,ei,ei... see on iganenud arusaam.

Aastal 2021 on pärlid uus trend, neid ei passitata vaid kontsade ja kostüümide juurde, vaid kantakse julgelt, vabalt ja loovalt koos tänavamoega, isegi dresside ja tossudega. 

Wildwomanil on äsja kohale saabunud uus kollektsioon PEARLPOWER , mida võib endiselt sättida tagasihoidliku igapäevase klassikalise väljanägemise juurde, aga meie pigem julgustaksime teid eksperimenteerima ja kasutama pärleid ootamatus kombinatsioonis, kiirtreeningu ajal, tresside ja tossudega!

 

STIILIVIHJED MOEKAKS PÄRLIKANDMISEKS:

- Rohkem on uhkem – nii randmel kui kaelas

Sinu ehtekarpi mahub alati veel üks erineva pikkusega pärlikee ja üks pärli käekett – sest rohkem on uhkem. Ja eriti stiilne kui nad on kõik erinevat värvi! Meil on valikus imekaunid erinevat tooni pärlikeed ja käeketid:

- Moes on kihid koos kettidega
Moekas on väga lihtne olla, otsi kapist üles erineva pikkusega ketid ning pane nende peale ka pärlikee. (kui fotograafi juurest tulevad meie pildid, asenda meie fotodega).

- Moes on barokkpärlid ja nö mündi kujuga/coni kujuga pärlid

vaata Wildwomani barokkpärli kõrvarõngaid siit

Barokkpärl on nö vabas vormis kasvanud suur pärl. Kombineeri barokk-pärli ripatsit kas kassikalse pärlikeega või siis hoopis keti otsa.

- Pärl POOLEKS ketiga

Eriti cool lahendus on pärl-kett, milles pool on pärlikee ning pool on kett. Ole valmis – see tõeliselt moodne ja stiilne ehe jõuab WildWomanisse veel selle aasta numbri sees! Aga... seniks soovitame sul olla nutikas ning võtta oma kett ja siis pärlikee ning lukusta nad üheks tervikuks keeks – väga lahe tulemus!

OOTAMATU AKSESSUAARINA

Pärlikee luku abil on võimalik pärleid ka väga isikupärase aksessuaarina kasutada, siin näide vööketist ning prilliketist. Ilmselt Sul endal jookseb veel miljon varianti peast läbi, kuidas pärleid kasutada.

PÄRLID KOMBOS TENNISTE JA DRESSIDEGA ja t-särgiga

Väidetavalt tegi suurima revolutsiooni pärli maailmas USA eks-asepresident Kamala Harris, kes kandis Conversi tenniseid koos pärlikaelakeega. Kuninglikke stiiliikoone on suisa silmatud dressides ning pärli kõrvarõngastes.

Kui tahad tõeliselt raamist välja astuda,

SIIS KINGI PÄRLID KA OMA MEHELE!

Nimelt USA pesapallimängija Joe Pederson palus oma kullassepal teha endale ehteks midagi teistsugust ning tegi ettepaneku, et mIks mitte näiteks midagi pärlitest. Nüüd ei jõua tema kullassepp teiste meeste pärli-tellimusi ära täita. Ehk võib-olla oleks see sinu mehele unistuste jõulukink?

Foto internetist. Fotol: Joe Pederson

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Mees WildWomani ehete taga - fotograaf Keit Kangro

  Mees WildWomani ehete taga - fotograaf Keit Kangro

  WildWoman tundub ainult läbi ja lõhki naiste maailm, aga ei ole, seltskonnas on ka ägedad mehed. Siin on üks neist, saage tuttavaks – meie fotograaf Keit Kangro.

  Keit: Ehe on justkui nähtamatu nüanss, aga kui oskad märgata, siis see on tegelikult justkui pärisosa inimesest. Sellest, kas ehe annab välimusele midagi juurde, on palju vägevam märgata, kas see ka inimesele midagi juurde annab.

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Pärlihullus - kuum ehtetrend

  Pärlihullus - kuum ehtetrend

  Kui öelda „pärlid“, siis millega see seostub? Inglismaa kuninganna, vanatädi, Chanel, kuivikud koduperenaised? Ei,ei,ei... see on iganenud arusaam.

  Aastal 2021 on pärlid uus trend, neid ei passitata vaid kontsade ja kostüümide juurde, vaid kantakse julgelt, vabalt ja loovalt koos tänavamoega, isegi dresside ja tossudega. 

 3. Vanem lugu WildWoman hoolib – käsitöö ja taaskasutatud hõbe

  WildWoman hoolib – käsitöö ja taaskasutatud hõbe

  Järjest enam muutub oluliseks teadlik tarbimine ning keskkonnasäästlikkus. Teadmine, et end ehtides ei tehtaks liiga keskkonnale. WildWoman astunud suure sammu selles osas edasi ehk oleme uuendusena läinud juba osaliselt üle taaskasutatud hõbeda kasutamisele, näiteks on meie Mix & Match kollektsioon 100% taaskasutatud hõbedast.

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi