On aeg hüvasti jätta!

Head (ehte)sõbrad, meil on teile üks veidi ootamatu teadaanne - koos aastaga 2022 lõpetab oma eksistentsi ka Wildwomani ehteäri.

Ehk siis - Wildwomani Foorumis asuvast poest kui ka e-poest saab ehteid osta kuni 6. jaanuarini 2023 ja seejärel sulgeme nii uksed kui ka veebilehe.

Võib juhtuda, et Sul tekkis nüüd hästi palju küsimusi.
Proovime mõnele neist juba ette vastata.

Miks, mis juhtus?

Juhtus peamiselt see, et tegijad Wildwomani taga väsisid ära oma väikese ettevõtte ühest kriisist teise tüürimisest. See võttis järjepidevalt ühtekokku nii palju ressursse, et isegi tegemise rõõmu enam ei jäänud. Teate ju ise - alustuseks koroona-aastad, siis hõbeda hinna tõus ning nüüd jätkuks energiakriis või räägitakse ka polükriisist, mis paneb inimesi sootuks muule kui ehteostule mõtlema.

Wildwomani asutajad, süda ja hing - õed Marika ja Mairi. Järjekordsel "kuidas kasvatada müüki" nõupidamisel. Sobivasti kasvuhoones.

Äkki mõtlete ümber ja ei panegi kinni?

Me oleme viimaste kuude jooksul vaaginud nii ühe kui teise nurga alt, südant valutanud, kõvasti arvutanud, emotsioneerinud, numbreid ühest tulbast teise tõstnud, otsuseid teinud ja neid ümber otsustanud, aga vaagimiste realistlik tulemus näitab - Wildwomanist saab minevik.

Aga kas meie ehtekirest kunagi tulevikus midagi uut ja veel ägedamat ei sünni? Vaat, seda me veel ise ka ei tea.

Kas Wildwomani tegijad on nüüd mustas masenduses?

Me oleme kurvad ja rõõmsad samal ajal. Nii palju on loodud, nii paljude toredate inimestega kohtutud, niipalju naisi õnnelikuks tehtud. Nii palju pööraseid lugusid on ehtejahtidelt kogunenud. Nii palju oleme õppinud! See on olnud suurepärane sõit koos teiega, millele mõtlemine teeb meele alati rõõmsaks!

Samas on ka kurb seda kõike minna lasta. Aga me teame, et minevikus pole tark elada ja kes teab, mis tulevikus sellest seemnest sünnib.

Kas seda pipratera ükski suhkrutükk magusaks teha suudab?

Absoluutselt! Wildwomani sõprade jaoks on see imeline aeg ehteid osta, sest sellise hinnaga hõbedat ja vääriskive pakutakse harva! Kuni aasta lõpuni toimub meil väga heade hindadega tühjendusmüük. Niiet, me loodame, et selle aasta populaarseim jõulukink saab olema Wildwomani ehe.

Aitäh teile kõigile, kes te olete meiega kõik need 11 aastat olnud, meid toetanud, meisse uskunud, meid fännanud, meile tagasisidet andnud, ideid koos meiega genereerinud, külas käinud, julgustanud!

Kui juba lõpetada, siis ilutulestikuga!
Teie Wildwomanid

 

Positiivsus, nali ja naer aitavad läbi ka kõige keerulisematest aegadest. Naised, alati pea püsti ja lehvides edasi!

Veel Wildwomani lugusid

 1. Lugesid just kõige uuemat lugu On aeg hüvasti jätta!

  On aeg hüvasti jätta!

  Head (ehte)sõbrad, meil on teile üks veidi ootamatu teadaanne - koos aastaga 2022 lõpetab oma eksistentsi ka Wildwomani ehteäri.

  Ehk siis - Wildwomani Foorumis asuvast poest kui ka e-poest saab ehteid osta kuni 6. jaanuarini 2023 ja seejärel sulgeme nii uksed kui ka veebilehe.

 2. Vanem lugu Head (taas)iseseisvust!

  Head (taas)iseseisvust!

  Augustis räägitakse (taas)iseseisvusest õige palju, arusaadavatel põhjustel. Iseseisvus muudab ühe riigi ja rahva jaoks väga palju. Aga meie mõtted läksid iseseisvuse teemadele omasoodu uitama.

  Kas iseseisvus muudab palju ainult riigi ja rahva jaoks? Aga indiviidi jaoks? Aga... naise jaoks? Nii põnevat teemat küll vaka all hoida ei tasu. Võtame hoopis ägedate naistega jutuks!

  Loe edasi
 3. Vanem lugu Vääriskivid, mis viskavad teemantitele kinda

  Vääriskivid, mis viskavad teemantitele kinda

  Meil kõigil (või noh, paljudel) on kodus briljantidega ehteid, aga palju vähem on neid, kes oskavad märgata ja hinnata ka teisi vääriskive.

  Kui tahad olla see peen persoon, kelle ehtesahtlis on lisaks briljantidele veel midagi erilist, haruldast või väärtuslikku, siis anname sulle mitu vääriskivi-vihjet, kuhu poole vaadata

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi