Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

Mis on horoskoobi kõige suurem saladus? Meie jaoks Neitsi tähtkuju... teist nii müstilist, mõtlikku ja analüütilist tegelast pole lihtsalt olemas! Aga millised kristallid talle sobivad?

Mis on horoskoobi kõige suurem saladus? Meie jaoks Neitsi tähtkuju... teist nii müstilist, mõtlikku ja analüütilist tegelast pole lihtsalt olemas!

Kogu oma pedantsusele, süsteemsusele ja organiseeritusele vaatamata on Neitsid kõike muud kui kuivikud. Täiesti arusaamatu, kuidas nad seda teevad… :) aga süsteemsusega koos on nad samas ühed paremad peokaaslased ja humoristid kogu universumis. Võib-olla on konks lihtsalt selles, et Neitsi on sündinud intellektuaal ning targad inimesed ju oskavadki kõige tabavamaid nalju teha.

Neitsile meeldib mõelda, valmistuda, protsesse jälgida ja kaardistada. Kui nad seda teha ei saa, lähevad nad stressi, aga kui lasta neil omas tempos mõelda ja toimetada, on nad stressivabad ja rõõmsad. Kõige rohkem maailmas ajab Neitsit närvi see, kui keegi või miski tahab tema üle domineerida. Siis ei saa ta siis asju „oma plaani järgi“ teha ning tema elust kaob stabiilsuse tunne.

Tänu analüütilisusele on Neitsi väga hea nõuandja. Ta suudab rahulikult näha iga konflikti mõlemat poolt, leida objektiivse tõe või probleemi lahenduse. Seetõttu on ta tavaliselt kõigi lemmikkolleeg – just Neitsi juures käiakse nõu küsimas. Ainus olukord, kus Neitsi takka üles lööb, on see, kui tal tuleb korduvalt tegeleda lauslollustega – siis kipub Neitsi lõpuks liiga otse ütlema ja võib sellega vahel teisi tahtmatult solvata.

Kui otsida kristallide seast tegelasi, kes Neitsile kõige enam kasu toovad, on esimene kindlasti karneool. Neitsidel on vahel raske analüütilist aju välja lülitada ja lihtsalt nautida, karneool aga julgustabki nautima elu kogu selle värvikuses ja mahlakuses, ka füüsiliselt ja keha tasandil.

Neitsid käituvad üliharva intuitiivselt, tema peamiseks relvaks on mõistus. Seepärast sobib Neitsi loomusega kõige orgaanilisemalt säravsinine topaas. Just see kivi toetab kõiki Neitsi tugevaid külgi – analüütilisust, loovust, suhtlemisoskust, stabiilsust, tarkust –, ja lisab omalt poolt grammikese avatumat meelt.

Haruldane on Neitsi samas selle poolest, et kogu oma mõistuspärasusele vaatamata on tema jaoks väga oluline, et ka tema hing ennast hästi tunneks. Neitsi ei lähe iial mehele kellelegi, kellega ta tunneb midagigi vähemat kui hingesugulust. Mees peab olema "see õige", suvalised suhted jätab Neitsi kohe katki. Suhtest suhtesse pendeldama jäävad vaid need Neitsid, kelle usaldust on petetud, sest siis ei suuda nad enam end avada.

Sinine topaas on talle ka siin abiks, eneseusku ja enesearmastust turgutab aga veel tõhusamalt tsitriin. Teine tsitriini superomadus on võime õigete äriotsuste kaudu küllust ligi tõmmata, sarnast efekti loovad ka sammalahhat ja püriit.

Millised ehted Neitsist naistele veel sobivad? Vaata siit kõiki Neitsite kristalle.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Lõvi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Lõvi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Rullige nüüd lahti punane vaip, sest LÕVI on saabunud! Lõvid oskavad seda tähelepanu ja pingutust hinnata. Millised kristallid neile aga kõige paremini sobivad?

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Mis on horoskoobi kõige suurem saladus? Meie jaoks Neitsi tähtkuju... teist nii müstilist, mõtlikku ja analüütilist tegelast pole lihtsalt olemas! Aga millised kristallid talle sobivad?

 3. Vanem lugu Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kirjutaks või ei kirjutaks? Avaldaks või ei avaldaks? Ostaks või ei ostaks... Just selline kaalumine ongi üks Kaalude märgilisi omadusi. Aga millised kristallid teda elus kõige paremini edasi aitavad?

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi