Naiste lood. Saatejuht, tantsija ja modell Kätlin Hallik

Roll avalikus elus: saatejuht, kabareetantsija, "Tipp-modell" saate võitja, modell

Naiselik salarelv: naeratus

Lemmikehted: Ehetes väärtustan alati kvaliteeti ja nii on lemmikud ehted tihti kullatud ja poolvääriskividest.


Foto Priit Siimon; MUAH Gerda Miller; stiil WildWoman


Naine, kes Sind inspireerib: Mind inspireerivad tohutult naised, kes kõnnivad oma teed. Mulle väga meeldivad temperamentsed latiinod Salma Hayek ja Penelope Cruz, samuti eksootilised Dana Hourani ja Priyanka Chopra Jonas.

Mis on Naisena sinu suurim väljakutse? Minu jaoks on naisena suurim väljakutse kuulata oma naiselikku sügavat intuitsiooni, liikuda naiselikus voolamises ja samal ajal elada kiires elurütmis, mida domineerib meesenergia. Kõige olulisem on tasakaal töö ja puhkamise vahel, sest enda jaoks on ülimalt oluline aega võtta. Kui suhe iseendaga logiseb, siis lainetab see nii ka me ümber. Kogu asjaliku olemise kõrval kutsun oma ellu palju ka lapselikku nalja, tütarlapse mängulisust, krutskeid ja samas ka kavalust. Oluline on, et elu oleks värvikas!

Kust ammutada linnakeskkonnas jõudu ja inspiratsiooni perfektsuse või perfektse elu võidujooksuga toimetulekuks? Pidevas linnakiiruses toimetulekuks pean aeglustuma ja tegema rohkem valikuid. Kõike, mida sooviks, ei jõua ning polegi vaja. Vähem on rohkem ja enda harmoonia ning õnnetunne on kõige olulisem. Puhkamiseks ja maanduseks käin looduses, teen trenni, magan võimalikult palju ja naudin head toitu.

Millest on tehtud (ürg)Naised? Ürgnaiste veenides voolab tumepunane sügav ja tuline veri. Nad on kirglikud nõiad ja pehmed armastajad. Nende silmad näevad läbi kõigest ning huuled teavad, mida ning millal öelda. Neis on peidus kogu maailma tarkus. Nende olemus ja teadmised elavad meis praegu.

Milline esiemade iseloomujoon sind tänapäeva ühiskonnas kõige enam aitab? Kui mõtlen esiemadele, siis austan väga nende usaldust elu vastu. Me ees laiutab alati teadmatus, kuid usun, et usk iseendasse, armastus ning hoolivus loovad kauni maailma.

Kas sul on mõni salariitus või salaväeese (-ehe), mis sul aitab hakkama saada?? Tunnen, et minu ehtelaeka kõige väekamad ehted on päritud mu emalt ja vanaemadelt. Neist lausa õhkub lugusid ja naiselikku tarkust ning nad annavad palju jõudu. Teadmine, et me pole üksi ja meil on tohutu vägi esivanemate hingi seljataga alati olemas, on kõik, mida vaja.

Millisest Sinu elutarkusest või -kogemusest võiks teistele naistele kasu olla? Me kogeme iga päev vastuolu ja arvamuste paljusust. Olen enda jaoks leidnud harmoonilise koha mõttest, et kui tekib erimeelsus või kogen elus midagi pigem ebameeldivat, siis kõik on alati mööduv ja algab iseendast. Seda pole iga kord endale lihtne tunnistada, kuid oleme oma mõtete ja tunnete elavad peeglid. Puutun oma töös palju erinevate inimestega kokku ja mõistan, et me pole siia loodud teisi muutma ning igaühe väärtused ja ka sõnad peegeldavad teda ennast. Me elame seda, mida näeme ja usume, seega olen oma panused pannud ilule ja headusele.


Foto Karen Härms; MUAH Maret Ubaleht; stiil WildWoman

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu EHEDUS. Doris Kareva mõtisklus ehetest ja ehtekunstist

  EHEDUS. Doris Kareva mõtisklus ehetest ja ehtekunstist

  WildWomani armas klient Doris Kareva on saatnud meile aastalõputervituseks ilusa keelelise mõtiskluse. Kutsumegi nüüd igat ehtefänni hetkeks aega maha võtma, et mõni minut ehete ja eheduse üle meeliskleda... Kas ei ole huvitav, et see, mille poole naistena püüdleme – olla terviklikud ja täiuslikud ja ehedad –, ongi just täpselt seesama, mida sõna 'ehe' väljendab?

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Naiste lood. Saatejuht, tantsija ja modell Kätlin Hallik

  Naiste lood. Saatejuht, tantsija ja modell Kätlin Hallik

  Roll avalikus elus: saatejuht, kabareetantsija, "Tipp-modell" saate võitja, modell

  Naiselik salarelv: naeratus

  Lemmikehted: Ehetes väärtustan alati kvaliteeti ja nii on lemmikud ehted tihti kullatud ja poolvääriskividest.

 3. Vanem lugu Naiste lood. Näitleja, laulja, modell Sandra Ashilevi

  Naiste lood. Näitleja, laulja, modell Sandra Ashilevi

  Roll avalikus elus: laulja ja näitleja, juuksur, modell

  Naiselik salarelv: enesekindlus

  Lemmikehted: mulle meeldivad silmapaistvad, omapärase disainiga statement-ehted, mis tõmbavad tähelepanu ning ei jäta kedagi külmaks.

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi