Lõvi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

Rullige nüüd lahti punane vaip, sest LÕVI on saabunud! Lõvid oskavad seda tähelepanu ja pingutust hinnata. Millised kristallid neile aga kõige paremini sobivad?

Rullige nüüd lahti punane vaip, sest LÕVI on saabunud! Lõvid oskavad seda pingutust hinnata. Rambivalgus ei tekita neis ühtki muud tunnet peale naudingu.

Kuninglikkus on Lõvidel geenides: nad on juba loomu poolest liidrid ning armastavad kuulsust ja tähelepanu, mistõttu ei tüdine Lõvi iial külluslikest pidudest, uhketest rõivastest, kallitest ehetest ja tähelepanu tõmbavatest aksessuaaridest. Nad naudivad teiste pilke ning mõnulevad nende paistel nagu kass päikeselaigus.

Lõvisid juhibki Päike ning nagu astroloogiahuvilised teavad, ei ole Päike iial retrograadis. Samamoodi ei ole ka Lõvil üldiselt päevi, kus ta parasjagu ei säraks. Ta on tuntud kustumatu sisemise energia, stabiilsuse, lojaalsuse ja järjepidevuse poolest. Nad on pühendunud armastajad ja sõbrad ega lähe iial ühtegi suhtesse, ilma et paneks sinna kogu oma südant.

Lõvidele meeldib, kui nende kaaslastel hästi läheb – aga ainult sinnamaani, kuni nad end ohustatuna ei tunne. Kas olete märganud, kuidas savann vakatab, kui lõvi aeglasel sammul läbi rohumaa liigub? Kõik seltskonnad, kuhu kuulub mõni Lõvi, teavad seda tunnet... Kui Lõvile paistab, et miski kipub ta positsiooni kõigutama, ajab ta oma võimsa laka puhevile ja möiratab, pursates välja mõne terava märkuse. Kes pihta saab, võib tõsiselt haavuda.

Kuna Lõvi on harjunud viibima rambivalguses, ei näe ta varjus istuvat publikut kuigi hästi ning kipub seetõttu ette kujutama, et nad on pahatahtlikud, isegi kui nad tegelikult ei ole. See võib Lõvi tujukaks ja isegi kahtlustavaks muuta, samuti ta aeg-ajalt välja vihastada. Vihapurskest aga võivad tekkida tülid, mis on ka vaat et ainus asi, mis võib ohustada Lõvi eluõnne.

Et seda ei juhtuks ning Lõvi inimestest kogemata üle ei sõidaks ega neid ehmataks, soovitatakse tal kanda larimari. Selle kristalli pehmed hoolitsevad energiad muudavad Lõvi tundlikumaks ja empaatilisemaks. Samuti sobib Lõvile hästi rodokrosiit, mis rahustab, lõõgastab ja südame tingimusteta armastusele avab.

Lõvi element on tuli ja seetõttu on ka tema värvideks säravad kuldsed, kollased ja oranžid toonid. Samasugused on ka Lõvi kivid: külluslikult särav püriit, soe päikesekivi, kirglikud granaat ja karneool. Just need resoneerivad tema sooja, energiat ja armastust jagava olemusega kõige paremini, päikesekivil on lisaks veel eriomadus meelitada Lõvi ellu õnne, sarnast toimet omab tiigrisilm.

Ammustest aegadest on Lõvi tähemärgiga seotud ka lilla, aristokraatia ja võimu värv. Vääriskividest esindab seda ametüst. See on kuninglik kristall, mis on samuti rahustava toimega, aga samal ajal suurendab märkamist ja tundlikkust teiste inimeste suhtes.

Millised ehted Lõvist naistele veel sobivad? Vaata siit imelisi hõbedast ehtekaunitare kristallidega, mille oleme valinud Lõvisid toetama.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Vähi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Vähi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kas tead, miks Vähi tähtkuju üldse Vähiks nimetatakse? Aga sellepärast, et looduses kannab enamik vähilisi „oma maja“ seljas kaasas ning ülekantud tähenduses teevad sama ka Vähi tähemärgis sündinud: kui nad kedagi või midagi armastavad, ei lase nad iial lahti. 

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Lõvi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Lõvi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Rullige nüüd lahti punane vaip, sest LÕVI on saabunud! Lõvid oskavad seda tähelepanu ja pingutust hinnata. Millised kristallid neile aga kõige paremini sobivad?

 3. Vanem lugu Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Mis on horoskoobi kõige suurem saladus? Meie jaoks Neitsi tähtkuju... teist nii müstilist, mõtlikku ja analüütilist tegelast pole lihtsalt olemas! Aga millised kristallid talle sobivad?

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi