Kaljukitse kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

Sarviline kaunitar Kaljukits... oo kui palju on meil selle ägeda daami kohta öelda... Kaljukitsed on ju kogu sodiaagi kõige kangemad ja võimsamad naised! Millised kristallid neile sobivad?

Sarviline kaunitar Kaljukits... oo kui palju on meil selle ägeda daami kohta öelda... Kaljukitsed on ju kogu sodiaagi kõige kangemad ja võimsamad naised!

Kaljukitsede puhul võib enam-vähem kindel olla, et kui ta on endale midagi pähe võtnud, siis ära ta selle teeb. Isegi kui elul on varuks takistusi, isegi kui keegi kahtleb, isegi kui see läheb plaanitust rohkem maksma – see saab tehtud.

Lihtsalt juba selle pärast, et Kaljukits ei alusta millegagi enne, kui ta on veendunud selle otstarbekuses, kaalunud läbi poolt- ja vastuargumendid. Ta seab realistlikke sihte ja liigub sihikindlalt nende poole ning tavaliselt on ta käigud sealjuures äärmiselt loogilised. Vahel võib ta kõrvalt paista natuke mustvalge maailmavaatega – lihtsalt sellepärast, et kõik, mis ei allu Kaljukitse loogikale, ei mahu ta maailmapilti.

Mustvalgelt algab ka Kaljukitse kristallisoovitus, sest meie esimeste valikutena sobiksid talle hästi must oonüks ja valge-läbipaistev mäekristall. Need on Kaljukitsele lihtsalt kõige omasema energiaga. Oonüks on võimas kaitsja, kelle tugev ja sirgjooneline vägi sobib hästi Kaljukitse enesekindla suhtumisega. Mäekristall seevastu on tarkuse kivi, mis resoneerub Kaljukitse loogika ja ratsionaalsusega.

Väga hästi klapib Kaljukitse olekuga ka suitskvarts, mis on üks mõnusalt maandav ning sihikindlust soosiv kristall. Tema energia on nagu Kaljukitsel endalgi suunatud lahenduste leidmisele ja plaanide elluviimisele.

Üldiselt meeldibki Kaljukitsele elu, kus miski tema tavapärast rutiini ja plaane väga ei kõiguta. Siis tunneb ta end mugavalt ja turvaliselt. Ja sõbrad-lähedased teavad, et kui taustsüsteemis on kõik korras, on Kaljukits ka üks äärmiselt tore, lõbus, isegi lapselikult mänguline tegelane. Ta on see inimene, kellega tahad koos olla, kellega on mõnus rääkida. Ta on Sinu Kindlus, Sinu Kodu – soe ja hea hing.

Kaljukitse ehteisse sobivad hästi tema sünnikuu kivid – detsembri tüdrukutele türkiis ja jaanuari neidistele granaat. Neist esimene on universaalne õnnetalisman, mis konkreetselt Kaljukitse puhul aitab natukene mahendada tema kangust ja seda eriti armuasjades, et tal oleks lihtsam leida ühist keelt, mõista enda ja teiste tundeid ja vajadusi ning väljendada ladusamalt enda soove.

Armuasjades toob granaat õnne kõigile Kaljukitsedele. Kuigi kirglikkusest Kaljukitsel selletagi puudu ei jää, siis granaat aitab veidi leevendada kaasasündinud ettevaatlikkust ja negatiivsust, asendades selle positiivsuse ja ehk isegi natuke kerglasliku elurõõmuga. Kaljukits on voodis niigi suurepärane ja pühendunud armastaja, granaat lisab lihtsalt natuke mängulisust! ;) 

Kaljukitse kristallid on veel tiigrisilm, turmaliin, rubiin ja mitmed teisedki... Aga kokkuvõttes on kõige õigem teha kristallivalik ikkagi tunde järgi. Mis meie ütleme ja kirjutame, ei loe, sest iga Naine tunneb ise ka täpselt selle õige ära, mis tema elust just nüüd ja praegu puudu on.

Kõiki Kaljukitse kristallie ja imelisi ehted, mida nendega meie ehtelaekast leiad, saad uudistada siit: Kaljukitse kristallid ja ehted.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Oo vägevad Ambur-naised.... Need olete just teie, kes on kõigi tähemärkide seast need kõige metsikumad, kõige wild'imad! Aga millised on teie kristallid?

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Kaljukitse kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kaljukitse kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Sarviline kaunitar Kaljukits... oo kui palju on meil selle ägeda daami kohta öelda... Kaljukitsed on ju kogu sodiaagi kõige kangemad ja võimsamad naised! Millised kristallid neile sobivad?

 3. Vanem lugu Veevalaja kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Veevalaja kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Armas Veevalaja... milline Sa siis oled? Väga raske üldistada! Veevalaja märksõnad on omapärane, isemõtlev, revolutsiooniline, isegi mässaja... Iga Veevalaja on ju nii omaette isiksus, et siin ei saa kasutada ühtki stereotüüpi!

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi