Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

Kirjutaks või ei kirjutaks? Avaldaks või ei avaldaks? Ostaks või ei ostaks... Just selline kaalumine ongi üks Kaalude märgilisi omadusi. Aga millised kristallid teda elus kõige paremini edasi aitavad?

Igas Kaalus on alalõpmata vaheldumas vähemalt kaks suunda, mille vahel valida või kuhu poole liikuda. Emotsioonid kalduvad kord ühele, kord teisele poole ning see väsitab nad vahel päris ära. Samas on nad nii meisterlikud tasakaaluhoidjad, et sisemisest kõikumisest ei paista väljapoole vähimatki märki – hoopis vastupidi, nad on enamasti väga rõõmsad ja seltskondlikud tegelased.

Kaalusid juhib Veenus, mistõttu armastavad nad väga ilu ja harmooniat. Elus on neile kõiges oluline kvaliteet, mitte kvantiteet. Nad tahavad ümbritseda end kõige ilusa ja heaga ning otsivad sama ka inimestes. Kaaludele on väga oluline, et nende kodu oleks ideaalne ja lapsed ülihästi hoitud. Nad on võimelised kodu loomisesse ja perekonda lõputult panustama ja kogu kodust elu plaanima! 

Üksi olla Kaalud ei armasta, nende koostööaltile ja seltskondlikule loomule oleks see tõeline piin. Nad tahavad olla vajatud ja armastatud ning on väga tolerantsed, saades hästi läbi kõige erinevamate inimtüüpidega. Neile meeldib inimesi tundma õppida ja sügavuti mõista. Tihtilugu lähevad nad pärast põnevat vestlust sõbraga kojugi ning analüüsivad põhjalikult, kas ja kuidas nemad ise end selle sõbra asemel tunneksid...

Üks Kaalude suurepäraseid omadusi ongi, et nad saavad sujuva elegantsiga ühele meelele ükskõik kui keeruliste inimestega. Kuna Kaalud otsivad alati lahendusi, mis kõiki osalisi rahuldavad, nõuab kõiksugu otsustamine neilt tohutut pingutust. Samas kipuvad nad veidi egoistlikud olema: kuna otsustamine on talle keeruline, tahab ta enda isikut puudutavate küsimustega kiiresti ühele poole saada ning võib vastu võtta rutaka, isekana mõjuva otsuse.

Et otsustamist lihtsamaks muuta, sobib Kaaludele ehtena abiliseks safiir, mis aitab rahutut ja rabedat meelt fokuseerida ja tasakaalu leida. Ülemõtlemist võtab maha ka lepidoliit. Kaalud on õhumärk ning nende otsustamatus tuleneb justnimelt õhu ebakindlast olekust. Sellest ebakindlusest sugenenud ärevust need kristallid leevendad aitavadki.

Veenuse saadikuna sobivad Kaalusid ehtima ka kõik roosad kristallid, nende seas esimesena roosa kvarts ja maasikakvarts, mis õpetavad armastust märkama ja mis eriti oluline – seda ka jagama. Samuti sobivad hästi kõik opaalid eesotsas roosa opaaliga, sest nad aitavad keerukast sisekosmosest enda päris mina ja tõelise tahtmise üles leida.

Vastupandamatult naiselikuks muudavad Kaalud muidugi korall. Armastuse kristalliks on Kaaludel morganiit – haruldane ja väga kallis, aga ka ülitõhus südamevalude leevendaja ja hingesugulase ellumeelitaja. Sarnase mõjuga, leebe tervendaja ja intuitsiooni parandaja, on ka preniit. Hästi sobib Kaaludele ka kuukivi, mis samuti intuitiivsemaks muudab ning "õiget inimest" tajuma õpetab.

Tööalaselt on Kaaludel kuidagi loomuomaselt hea nina raha peale. Nad oskavad häid tehinguid ära tunda ning kuna nad on inimestega suheldes osavad diplomaadid, siis neid ka ellu viia. Tööalast õnne aitab neil veelgi võimendada aventuriin.

Millised ehted Kaaludest naistele veel sobivad? Vaata siit ehtekaunitare kristallidega, mis on ideaalsed just Kaalusid toetama.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Neitsi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Mis on horoskoobi kõige suurem saladus? Meie jaoks Neitsi tähtkuju... teist nii müstilist, mõtlikku ja analüütilist tegelast pole lihtsalt olemas! Aga millised kristallid talle sobivad?

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kaalude kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kirjutaks või ei kirjutaks? Avaldaks või ei avaldaks? Ostaks või ei ostaks... Just selline kaalumine ongi üks Kaalude märgilisi omadusi. Aga millised kristallid teda elus kõige paremini edasi aitavad?

 3. Vanem lugu Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Armsad naised, palju on siin meie seas Skorpioni-tüdrukuid? Kirglikumaid ja müstilisemaid natuure ei leidu üheski sodiaagis! Milliseid kristalle võiks Skorpionile soovitada?

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi