Turvaline e-pood. Kohaletoimetamine 2-3 tööpäeva. Tasuta saatmine, tasuta tagastus 14 päeva jooksul. 2 aastat garantiid!

Ehtetrendid kevadel 2022

Isikupärane kordumatu stiil on altar, mida meie kummardame. Aga samal ajal ei tee üldse paha kursis olla ehtetrendidega, mis kevadel 2022 maailmas kanda kinnitanud.

Käisime aprillis Euroopa ühel olulisemal ehtemessil Münchenis. Tulime tagasi ideid täis peade ja uuemate trendiuudistega. Kadedad me ei ole, jagame 7 märkimisväärsemat teiega ka.

Hõbe on in

Räägitakse, et hõbe on sel aastal tõelise combacki teinud. Hmm. Meie meelest pole ta kunagi kuskile läinudki, et nüüd pidulikku naasmist tähistada. Küll aga oleme nõus, et hõbe on viimasel ajal pakkunud kuldehetega võrreldes ägedamaid alternatiive.

Hõbe ja põhjamaiselt minimalistlik kaasaegne disain = taevane liit.

Jõulise struktuuriga ketid

Jah, jõulise struktuuriga ketid ei pääse niipea puhkusele, sest see trend ei näita mingit vaibumisemärki. Sobib igale poole ja alati. Väikese musta kleidi peale, aga ka t-särgile või oversized pintsaku alla. Keda see vaibumatu ketikandmise trend ära hakkab tüütama, võib vana armastust mõne rõõmsavärvilise vääriskiviga värskendada. Ja kui plaanisid selle lisandiga trendivoolule vastu ujuda, siis… ei õnnestunud, sest kividega koos on see kett veel trendikam.

Wildwomani ketivalik on Eesti üks parimaid. Me oleme üsna kindlad.

Kaela ümber liibuvad kaunistused

Choker-tüüpi kaelakaunistused on tõeline power-ehe. Mis tähendab choker? Ee… eesti keeli kägistaja, aga see kõlab nii vägivaldselt, et ütleme pigem - kaelakallistaja. Kuna riidemoes on peale pikka kodusistumist tagasi suured dekolteed ja paljad õlad, sobib üks efektne kaelakallistaja sinna suurepäraselt. Olgu tegemist delikaatsema suurusega (aga siiski efektse!) ripatsiga ketiga või massivsema ehtega. Olgu kuld või hõbe. Ikka on moes!

Suurepäraseid kaelakallistajaid ja nende külge sobivaid ripatseid.

Kõrvad nõuavad suuri ehteid

80ndate hõngu on tunda nii moes kui ka ehtemoes ja nõnda on suured ja värvilised kõrvarõngad jälle fookuses. Kuigi… suured kõrvarõngad vist ei olegi kunagi moest ära olnud. Need näevad šikid välja kõigega ja teevad iga outfiti kallimana mõjuvaks.

Pärlite ja vääriskivide efektset kombinatsiooni kohtab harva. Sama harva kohtab suuri ja efektseid pärlkõrvarõngaid.

Rohkem on kindlasti uhkem

Kuhjamise trend jätkub. Kuhjatakse nii kaela kui sõrmedele, et luua eklektiline välimus. Ehk siis, kui arvad, et on juba küllalt, pane juurde. Kui juba kulda on, lisa hõbedat ka. Selle trendi võlu - pole võimalik eksida. Mida küll arvaks sellest Coco Chanel, kelle jaoks vähem oli alati rohkem… parem on mitte küsida.

Wildwomani ketivalikut juba kiitsime. Lisaks on veel ka see hea uudis, et komplektis kette osta on soodsam!

Vikekaar külge!

“Rohkem on uhkem” kehtib ka värvide kohta, vikerkaaretamine on märk moeteadlikkusest. Briljandid on vähemalt mõneks ajaks loovutanud trooni julgema värviga kividele, toimunud on tõeline gemmoloogiline värvispektri plahvatus. Mahlased värvid annavad energiat!

 

Elus peab värvi olema! Karta ei tohi.

Keerulistel aegadel pakuvad ehted tuge

Kui ajad on keerulised, pakuvad amuletid ja väega kivid kandjatele nii väga igatsetud emotsionaalset tuge. Selline tugi on nii igatsetud, et amuletid on murdnud isegi moelavadele. Ja kuna meie Wildwomanis oleme äärmiselt kivilembesed (tuumiknaiskond on siiski gemmoloogid, ei ole midagi parata!), siis tuge pakkuvaid kive meil jätkub. Võta näiteks ametriin - tervendab, rahustab ja aitab optimismi säilitada ja mitu head mõju veel. Ja millised pööraselt ilusad värvimängud toimuvad selle kivi sees!

 

Ehte toetav jõud võib tulla nii vääriskivi mõjust kui mõtte jõust - iga tähendusega ehe võib tuge pakkuda.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Küsisime targematelt nõu – milliseid ehteid valida koolide lõpetajatele

  Küsisime targematelt nõu – milliseid ehteid valida koolide lõpetajatele

  Muidugi me oleme veendunud, et iga Wildwomanist ostetud ehe on koolilõpetajale superkink ja super täiendus lõpupeo riietusele, aga uudishimu ei andnud asu, maailm vajas rikastamist ja nõnda küsisime ka usaldusväärsetelt, mida nemad arvavad.

  Küsisime kahelt inimeselt. Moekunstnikult, kelle arvamust pimesi usaldame – Liisi Eesmaalt ja siis ühelt ütlemata ägedalt gümnaasiumilõpetajalt eneselt – Elisabeth Valterilt.

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Ehtetrendid kevadel 2022

  Ehtetrendid kevadel 2022

  Isikupärane kordumatu stiil on altar, mida meie kummardame. Aga samal ajal ei tee üldse paha kursis olla ehtetrendidega, mis kevadel 2022 maailmas kanda kinnitanud.

  Käisime aprillis Euroopa ühel olulisemal ehtemessil Münchenis. Tulime tagasi ideid täis peade ja uuemate trendiuudistega. Kadedad me ei ole, jagame 7 märkimisväärsemat teiega ka.

 3. Vanem lugu Pearl Power VOL 2 – pärlite, vääriskivide ja disaini liit

  Pearl Power VOL 2 – pärlite, vääriskivide ja disaini liit

  Meil on jälle häid uudiseid. Meie pärlikollektsioon sai veel ägedam. Meie loovjõud Mairi avastas, et pole palju ehtedisainereid, kes miksiksid pärle vääriskividega ja otsustas ise katsetada.

  Sündis põneva disainiga Pearl Power vol 2, ei mingit vanaemade klassikat! „Nii cooli pärlikollektsiooni ei ole kellelgi!“ on kollektsiooni autor Mairi maru enesekindel.

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi