Ärge lahutage puhkust ja ehteid!

Olgu Su puhkuseaegseks sihtkohaks mõni meretagune paradiis, metsikuist metsikum mets või mõni kultuurist pulbitsev pealinn, ehteid Sa ei tohi unustada.Mida kuhu kaasa pakkida? Anname mõned maitsekad soovitused.

Ripatsid, mis räägivad

Tähendusega ripatsid on omal kohal igal ajal, igas olukorras. Võtavad kaasa pakkimisel vähe ruumi, ei taha kandmisel liialt tähelepanu, ise aga alati saavad tähelepanu ja toimivad suvistel seltskonnaüritustel vestluse käivitajatena. Muideks, ikka veel jätkub mitme ripatsi korraga kandmise trend. Kombineeri, meil valikuid on! Võid ka graveerimisega tähendust tuunida või hoopis ripatsi vääriskivi mõjul end paitada lasta.

Kuu või tähed või kompass või graveering? Meil on kõike. Väekaid vääriskive ka.

Väike pärl, suur mõju

Eiiii, pärlid ei ole vande prouade pühapäevase kohvilaua ehe! Kui Sul on suvistel teekondadel kaasas üks kaunilt klassikaline pärlkõrvarõnga paar, väike keti otsas pärlike ja ehk ka käekee, oled igas olukorras päästetud, sest need tõesti sobivad kõikjale! Näiteks valge T-särgi ja teksade komplektis lisavad need grammike elegantsi. Ja õhtuse väikese musta kleidi juurde sada grammi. Pärl on nagu tõeline daam – räägib vähe, aga ütleb palju.

Pärl - nii väike, aga nii kõnekas.

Ketid kaunistavad keha

Me oleme juba õige mitu korda oma saba ise kergitanud ja uhkusega teada andnud, et meil on linna parim ketivalik. Aga vaat seda me veel ei ole valju häälega öelnud, et meie ketid ei ole üldse mitte ainult kaelas kandmiseks mõeldud, vaid sobivad suurepäraselt kehaketiks kombineerimiseks! Ükskõik, kas kannad neid otse kehal või riiete peal, maitsekalt sensuaalne vihje saab antud. Suvesse sobib suurepäraselt!

 

Tavalisest ketist kehaketti teha takistab vaid fantaasia. Ja keti pikkus.
Kaunis kaelakaunistus pildil nr 2 on hoopis kaks käeketti! Hea näide sellest, et vaid fantaasia on ehete kandmisel piiriks!

Erksal suvel erksad värvid

Kui Su tee viib Sind suvel mõnda pealinna, soovitame erksate värvidega kive kaasa pakkida. Pealinnades on teatavasti trendihuntide kontsentratsioon keskmisest kõrgem ja kui ilmud kuskile näiteks türkiisi kandes kohale, noogutavad kõik peaga – jaaa, tõepoolest, see daam on uuemate uudistega kursis.

Türkiis on hea, roheline ooonüks on ka hea. Värvi ei paku vaid plastmass, vaid ka läbini ehtsad vääriskivid.

Vii loodust (loe: vääriskive) loodusesse

Et metsade vahele minnes pole end ehtida vaja? Ei, meie küll üldse nõus ei ole. Teatavasti on vääriskividel jõud ja mõju, erinevatel erinev. Ja mis oleks veel parem kui lasta loodusel, metsal ja vääriskividel su meeli koos taastada ja laadida?

Neid kauneid sõrmuseid leiab vaid Wildwomani poest leti alt, isegi meie e-poes neid ei ole.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Vääriskivid, mis viskavad teemantitele kinda

  Vääriskivid, mis viskavad teemantitele kinda

  Meil kõigil (või noh, paljudel) on kodus briljantidega ehteid, aga palju vähem on neid, kes oskavad märgata ja hinnata ka teisi vääriskive.

  Kui tahad olla see peen persoon, kelle ehtesahtlis on lisaks briljantidele veel midagi erilist, haruldast või väärtuslikku, siis anname sulle mitu vääriskivi-vihjet, kuhu poole vaadata

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Ärge lahutage puhkust ja ehteid!

  Ärge lahutage puhkust ja ehteid!

  Olgu Su puhkuseaegseks sihtkohaks mõni meretagune paradiis, metsikuist metsikum mets või mõni kultuurist pulbitsev pealinn, ehteid Sa ei tohi unustada.Mida kuhu kaasa pakkida? Anname mõned maitsekad soovitused.

 3. Vanem lugu Kas ehte loomine on lihtne? Ei!

  Kas ehte loomine on lihtne? Ei!

  Mairi on pinges. Miks? Sest ta sünnitab. Ei, mitte väikest inimest, vaid uut kollektsiooni. See „ehetega mängimine“ ei ole üldse nii lihtne ja lilleline kui võiks tunduda.

  Kuidas üks uus kollektsioon sünnib? Mis põhjustab peavalu, mis paneb silma särama? Meie disainer Mairi jagab oma mõtteid, tegemisi ja tundeid.

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi