Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

Oo vägevad Ambur-naised.... Need olete just teie, kes on kõigi tähemärkide seast need kõige metsikumad, kõige wild'imad! Aga millised on teie kristallid?

Oo vägevad Ambur-naised.... Need olete just teie, kes on kõigi tähemärkide seast need kõige metsikumad, kõige wild'imad! :)

Me armastame Ambureid, sest nad on seiklejad selle sõna parimas mõttes. Nad on ambitsioonikad ja kirglikud ning naudivad eesmärkide saavutamist. Ambur armastab seda tunnet, kui tõmbab vibu pingule, valib sihiku ... ja tabab otse märki. Nad on tõelised amatsoonid – tugevad, sõltumatud, ei lase kellelgi end taltsutada. Wild mis wild!

Paigalseis on Amburi jaoks kõige hullem asi, tema elus peab alati olema progress. Nad on liikuvad ja väga seltskondlikud, kusjuures nende eriomadus on oskus enda üle naerda. Keegi ei julge pekkiminekutest nii avatult ja lõbusalt kõnelda kui Ambur!

Seetõttu inimesed armastavad teda – ta on pingevaba, tore ja pakub võimalust samastuda. Ambur on siiras ja otsekohene inimene, temaga on lihtne suhelda. Mõnikord võib ta ehk liigagi otse ütelda, aga seda kogemata, sest pahasoovlik ei ole ta kunagi.

Sõpruse hoidmiseks soovitatakse Amburil kanda lasuriiti, mis suurendab kaastundlikkust ja õrnustunnet, mis laseb olla leebem ja mõistvam ning seega veel parem sõber.

Number üks kristall Amburi jaoks on türkiis. See toob talle õnne ja küllust, kaitseb kurja eest ning tervendab ihu- ja hingehädasid. Türkiisi on alati peetud rändajate ja seiklejate kristalliks ning kuna Ambur on oma hingelt just selline, sobib see talle tõesti ülimalt hästi.

Väga hästi sobib Amburile ka kohvitooni suitskvarts, mis tõmbab teda tugevasti kahe jalaga maa peale, et eesmärkide saavutamine oleks lihtsam. Suitskvarts annab jõudu ohjad haarata ja vastutus võtta ning aitab plaanid reaalsuseks muuta, et seatud siht saavutada.

Veel soovitatakse Amburil kanda ametüsti, ametriini, tiigrisilma, obsidiaani... ja neid kristalle on tegelikult veel. Millised ehted leiduvad meie veebi-ehtelaekas just Amburile, piilu siit: Amburi kristallidega ehted.

Veel Wildwomani lugusid

 1. Uuem lugu Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Skorpioni kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Armsad naised, palju on siin meie seas Skorpioni-tüdrukuid? Kirglikumaid ja müstilisemaid natuure ei leidu üheski sodiaagis! Milliseid kristalle võiks Skorpionile soovitada?

  Loe edasi
 2. Lugesid just seda Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Amburi kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Oo vägevad Ambur-naised.... Need olete just teie, kes on kõigi tähemärkide seast need kõige metsikumad, kõige wild'imad! Aga millised on teie kristallid?

 3. Vanem lugu Kaljukitse kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Kaljukitse kristallid – mida tasuks neil kanda ja mida neile kinkida?

  Sarviline kaunitar Kaljukits... oo kui palju on meil selle ägeda daami kohta öelda... Kaljukitsed on ju kogu sodiaagi kõige kangemad ja võimsamad naised! Millised kristallid neile sobivad?

  Loe edasi
Vaata kogu Wildwomani blogi