Üks ehe- mitu võimalust

Kontorisse või väikese aktsendina õhturiietuse juurde lahedalt sügava siiru-viirulise rohelisega Malahhiit- täpselt parasjagu pilkupüüdvad! Ideaalne näide sellest, kuidas üks ehe kombineerituna riietega võib luua lõpmatult võimalusi end väljendamaks erinevaes olukordades. 

kontor

Argipäevane luksus

Treeningsaali, lapsele lasteaeda järgi või toidupoodi - Lihtsuses peitub võlu! Lihtne Oonüksiga hõberipats ja hõbedast kõrvarõngad (baasid, kuhu saab lisada ripatseid) sobivad iga kostüümi juurde! Ehted kollektsioonist- "Mäng nimega elu"

trennihunt

Metsik naine

Silmatorkavad ehted tõstavad ka lihtsad riided hetkega esile või täiendavad juba niigi pidulikku tualetti! "WildMe" ehtesari on valmistatud taaskasutatud hõbedast on meie enda hõimuliikme Marika disainitud. "WildMe" ehtekaunitarid toovad sinus esile kõik ürgnaiselikud omadused.

ww

Ajatu ehteklassika

Vaoshoitud ehted ei lähe iial moest - olgu seljas pelgalt pehme hommikumantel, suvisene kleidike, klassikaline sinine teksa või pehme kampsun, õrn Roosa kvatsiga ripats ja ebamaiselt ilusad kuukiviga kõrvarõngad sobivad peaaegu kõigega ja just nagu Mozarti heliteosed, on WildWomani ehteriiulitel kaunitarid, mis on ajatud. 

Ema

Naiselikkuse sümbol

Pärlid! Pärlid! Pärlid! Puhtuse, naiselikkuse ja veetluse sümbolina on pärl üks läbi aegade kõige nõutumaid ehtematerjale. Pärleid võib kanda nii kooli lõpetamisel, pulmas, pidulikul galal kui ka teatris aga miks mitte ka igapäevaselt. Leidlik naine oskab pärli välja kanda igas riietuses ja siis pole muud kui vaid särada. 

Pärlid

"Ehted on investeering-need ei lähe kunagi moest!"-WildWoman